Mihaela Buzărnescu a refuzat oferta de a truca meciuri

Mihaela Buzărnescu je na 43. místě v žebříčku WTA s 1216 body. Devětadvacetiletá atletka narozená v Bukurešti měla neuvěřitelný skok přes 500 míst ve špičce WTA! Ve své kariéře vyhrála 22 turnajů ITF a v roce 2018 vyhrála finále WTA v Hobartu, když s ní tvrdě bojovala Belgičanka Elise Mertensová (20. místo WTA), která zvítězila 6-1, 4-6 a 6-3. Mihaela Buzărnescu dorazila poprvé na hlavní palubovku na Australian Open, kde měla tu smůlu, že potkala Dánku Caroline Wozniacki, která vyhrála trofej.

5a81b37085f45_1518449520.jpg
Mihaela Buzărnescu abordată printr-un SMS pentru a truca câteva meciuri

Poté, co se stala významným jménem světového ženského tenisu, hráčka uvedla, že ji oslovili prostřednictvím textové zprávy kvůli podvodným zápasům. Rumunka se účastnila tenisového turnaje v Japonsku, když jí do telefonu přišla zpráva, ve které byla požádána, aby porazila pár zápasů. " Chtěli byste vyhrát nějaké zápasy? Hrajte sázky, dostanete peníze" Přišla SMS Mihaela Buzărnescuová, která vyfotografovala zprávu a poslala ji ITF.

Rumunovi vyhrožoval na Facebooku Turek

zúčastnila se turnaje v Turecku, obdržela výhrůžky od sázkařů, kteří prohráli peníze sázení na to. " Před dvěma lety jsem dostal na Facebooku výhružku od Turka na turnaji v Ankaře. 'Jak jsi mohl prohrát? Nemyslím si, že můžeš prohrát hru ze zápasu, který můžeš vyhrát po návratu ze zápasového míče „Ukázal jsem mu zprávu od nadřízeného, ​​ale řekl mi, abych zůstal v klidu ", řekla Mihaela Buzărnescu. , která ztratila 2 000 lei rukou Mihaely

Înjurată de un român, care a pierdut 2.000 de lei pe mâna Mihaelei

Mihaela Buzărnescu a mai spus că a fost certată şi înjurată de un român, la un turneu de tenis care a avut loc în Luxemburg. " Přijížděl jsem po semifinále v Linci, kde jsem prohrál s Němkou Sabine Lisicki, 6-7, 5-7. "Prohrál jsem to. Poslal jsem tuto zprávu ITF. Ukázal jsem jí Vzkaz mé kamarádky Cristiny Dinu a bavili jsme se. Nemůžu tyhle záležitosti brát jinak. Jsou to blázni, nevědomí lidé. zprávy od ostatních hráčů ", uzavřela Mihaela Buzărnescu.