Minim un gol marcat de Craiova este cotat cu 50

Nejtěžším úkolem kvalifikovat se do play-off Evropské ligy je CSU Craiova , které v prvním kole třetího předkola hraného před týdnem porazilo v Německu Lipsko 1-3. Skutečnost, že se tento víkend lidem z Craiova podařil prostřednictvím Fedeleho super cíl, v nás vzbuzuje naději na pozitivní výsledek, kterého dnes večer Oltenians dosáhli, a proč ne, dokonce i na kvalifikaci. Na bookmaker Netbet je kurz na rumunský tým, že skóruje alespoň jednou, 50,0, můžete se ho také zúčastnit.


Co musím do ?

Pro akci mají nárok všichni, kdo se zaregistrují na Netbet do času zápasu (čtvrtek, 19:30) || | 534 = == pomocí kódu „COTA50“utilizand codul “COTA50” a provede vklad, ale ne prostřednictvím elektronických peněženekun depozit, insa nu prin portofelele electronice jako jsou Skrill, Neteller, Paysafecard nebo Smith & Smith . Pak si na tiket umístěte předběžnou sázku na skutečnost, že domácí tým vstřelí více než 0,5 gólu v utkání mezi CSU Craiova a Lipsko. Za zvýšený kurz bude vzato v úvahu maximálně 10 lei, v případě, že vložíte vyšší vklad, rozdíl se vypočítá podle kurzu na stránce, která v tuto chvíli je 1,68.


5b75359ea0d92_1534408094.jpg

O odměně

Minimální gól vstřelený Craiovou je uváděn na 50, pokud Oltenians skórují, a vy naplno využijete promo akci, sázení 10 lei , obdrží 500 lei. Tedy zisk podle podílu na webu (16,8 lei) získáte okamžitou hotovost, zatímco zbývajících 483,2 lei vám bude připsáno jako bonus do 72 hodin. Bonus je nutné skočit 4x za maximálně 7 dní od kreditu na minimální kvótu 1,6, v případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kvótu 1,6. Sázky Simple Forecast / Tricast na koňské dostihy, ale ani sázky na handicap nebo Under / Over se nebudou počítat do běhu.


Souhrn

  • Creeaza-ti cont la Netbet pana joi, ora 19:30, utilizand codul COTA50
  • Proveďte vklad, ale ne prostřednictvím elektronických peněženek
  • Sázejte předem na to, že CSU Craiova vstřelí v utkání s Lipskem alespoň jeden gól (přes 0,5 gólu)
  • S ohledem na zvýšenou kvótu bude vypočítáno maximálně 10 lei
  • Pokud lidé z Craiova zaregistrují zisk podle normální kvóty, dostanete jej okamžitě v hotovosti, zatímco zbytek až do výše maximálně 500 lei bude připsáno jako bonus během 72 hodin
  • Bonus musí být z kreditu vrácen 4krát během maximálně 7 dnů při minimální kvótě 1,6, v případě vícenásobné vstupenky každý výběr musí mít minimální kvótu 1,6


Craiova je nucena zaútočit >>>