Mircea Lucescu má šanci dosáhnout svého druhého evropského finále se Sahtiorem

„Ve Lvově jsme měli úplně první polovinu, nicméně, naší největší chybou byl náš gól ve druhém poločase. na konci hry “, prohlásil nedávno Mircea Lucescu.

 

Mircea Lucescu nezapomněl zmínit evropské zkušenosti ze Sevilly , tým, který jmenoval evropským expertem. Rumun upřesnil, že Sevilla nemá mnoho mladých lidí, místo toho se spoléhá na zkušené hráče. Také podle Lucescuových prohlášení je Unai Emery trenér, který si před zápasem vždy dělá domácí úkoly.

 

Kurzy sázek || | 545

 

Sportingbet

Unibet

Winmasters

NetBet

Fortuna

FC Sevilla

1,60

1.60

1,64

1,64

1,615

Sahtior Doněck

4,75

5,50

4,90

5,20

5,25

 

V současné době neprožívá Sevilla zrovna dobré období mistrovství Španělska. V jednu chvíli byl tým Villarrealu hlavním soupeřem o 4. místo v La Lize, ale mezitím se mnoho věcí změnilo. Vzhledem k tomu, že první místa jsou nedostupná, jedinou šancí pro Andalusany na výkonnost v aktuální sezóně je Evropská liga. Mircea Lucescu si je toho vědom. Doma vyhráli Ukrajinci 3:1 a venku 1:0, vzhledem k tomu, že Anderlecht už měl na hřišti o jednoho muže méně. Také rumunský trenér v šestnáctce znovu prokázal svou cenu, když přijal strategii, která zajistila jeho týmu kolosální vítězství na hřišti Schalke. Sahtiorul přesto ve čtvrtfinále bez problémů prošel Bragou, ale v prvním semifinále si poradil doma se Sevillou pouze 2:2. Snad bude na oplátku úspěšnější.

 

Sahtior Doentsk a impresionat in dubla cu Anderlecht, reusind sa castige ambele meciuri. Pe teren propriu, ucrainenii au castigat cu 3-1, iar in deplasare, cu 1-0, in conditiile in care Anderlecht avea deja cu un om mai putin pe teren. De asemenea, antrenorul roman si-a demonstrat inca o data valoarea in saisprezecimi, adoptand o strategie care i-a asigurat echipei sale o victorie colosala pe terenul celor de la Schalke. In continuare, Sahtiorul a trecut fara probleme de Braga in sferturi, insa in prima mansa a semifinalelor nu a reusit decat un 2-2 pe teren propriu cu Sevilla. Sa speram ca va avea mai mult succes in retur.