Misiune dificila pentru CFR Cluj in grupele Conference League

Tady se CFR Cluj musel spokojit pouze s medailovým bronzem, jak Marius Sumudica nazval tuto soutěž. Jen nestihl předávání cen, vyhodili ho po ostudě, kterou utrpěl ve dvojzápase s Crvenou Zvezdou Bělehrad z play off Evropské ligy. CFR Cluj byla poražena srbskou skupinou s celkovým skóre 1-6. Znepokojivější je fakt, že tento tým, který vypadl v prvním kole Ligy mistrů, pokud by pravidlo nebylo odstraněno gólem hostů, je lídrem I. ligy. A to stejně ne, ale s vítězstvími na řadě. Budoucnost rumunského fotbalu se tedy zdá beznadějná.

Losování skupin Konferenční liga – CFR Cluj má hodně práce, pokud se chce kvalifikovat

Mistr Rumunsko bylo přiděleno ve druhé volební urně při tomto losování. Sedmihradskými soupeři jsou Alkmaar, Jablonec a Randers. Všichni 3 soupeři pocházejí z šampionátů výše v žebříčku koeficientů než liga I. V podstatě jen Qarabag v Ázerbájdžánu je stále v nevděčné pozici, že ač ve druhé urně, jeho prvenství je v žebříčku koeficientů poslední ve skupině.

Skupina A


Skupina B


Skupina C


Skupina D

LASK Linz


Gent


AS Řím


Alkmaar

Maccabi Tel-Aviv


Partizan Bělehrad


Zorya || | 623


CFR Cluj

Alashkert


Flora Tallinn


CSKA Sofia


Jablonec

HJK Helsinky


Anorthosis


Bodo Glimt


Randers
Skupina E


Skupina F


Skupina G


Skupina H

Slavia Praha


FC Kodaň


Tottenham


Basilej

Feyenoord


PAOK Thessaloniki


Rennes


Qarabag

Union Berlin


Slovan Bratislava


Vitesse Arnhelm


Kairat

Maccabi Haifa


Lincoln


Mura


Omonia Nikósie

Rozlosování skupin Konference Liga - Informace o soupeřích Kluže

Ze 4 ve skupině je CFR Cluj tým, který má za sebou druhé vystoupení v evropských pohárech. Dvakrát se probojovalo do osmifinále Evropské ligy, naposledy v sezóně 2019-2020. Nejvyšší výkonnost měl Alkmaar, který se v sezóně 1980-1981 dostal do finále Poháru UEFA. Největší výkonnost Jablonce představují skupiny Evropské ligy dosažené v sezóně 2018-2019. Co se týče Randerse, do letošní sezóny měl tým jako nejlepší výkon kvalifikaci ve třetím předkole Evropské ligy.

Posledního ročníku evropských pohárů se zúčastnily také Alkmaar, Jablonec a CFR Cluj. Alkmaar a CFR se kvalifikovaly do skupin Evropské ligy a Jablonec vypadl z druhého předkola téže soutěže. Místo toho se Randers naposledy zúčastnil evropských pohárů v sezóně 2015-2016. Pak se mu nepodařilo projít druhým předkolem Evropské ligy.

CFR Cluj je jediným týmem ve skupině, který v minulé sezóně vyhrál mistrovský titul. Alkmaar dokončil Eredivisie na třetím místě, 1 bod za 2. místem a 17 bodů za ním. Jablonec končí 1. Liga je také na třetím místě, 5 bodů za 2. místem a neuvěřitelně i 17 bodů za lídrem. Randers skončil v play-off na 6. místě v Superlize a kvalifikoval se do Evropské ligy, když vyhrál Dánský pohár.

Rozlosování skupin Konferenční ligy - Obtížné skupiny pro Razvana Lucesca a Nae Stanciu

Kromě Rumunů z CFR Cluj máme také dva zástupce ve skupinách Konferenční ligy. Jsou jimi Nicolae Stanciu, záložník Slavie Praha a Razvan Lucescu, trenér PAOK Soluň. Jak můžeme vidět v tabulce výše, Slavia Praha se střetne s Feyenoordem, Unionem Berlín a Maccabi Haifa, zatímco soupeři PAOK jsou Kodaň, Slovan Bratislava a Lincoln, že Feyenoord je nejtitulovanějším týmem přítomným ve skupinách Conference League. Nizozemský tým vyhrál Evropský pohár mistrů, jak se tehdy říkalo, v sezóně 1969-1970 a dvakrát Pohár UEFA, naposledy v sezóně 2001-2002. Union Berlín a Maccabi Haifa nepodávají v Evropě vynikající výkony, ale duely Slavie s německým týmem budou jistě těžké. I proti tomu izraelskému

De punctat ca Feyenoord este cea mai titrata formatie din cele prezente in grupele Conference League. Formatia olandeza cucerea Cupa Campionilor Europeni, cum se numea pe atunci, in sezonul 1969-1970 si Cupa UEFA in doua randuri, ultima oara in sezonul 2001-2002. Union Berlin si Maccabi Haifa nu au performante remarcabile in Europa, insa duelurile Slaviei cu echipa nemteasca vor fi cu siguranta dificile. Chiar si contra celei israeliene,

Slovan Bratislava je ve skupině PAOK Soluň jediným týmem, který vyhrál důležitou evropskou trofej. Tohle je Pohár vítězů. Kodaň dvakrát vyhrála čtvrtfinále Evropské ligy a Lincolnovi se nepodařilo postoupit do druhého kola Ligy mistrů.

Rozlosování skupiny Konferenční ligy – Nejoznačovanější vs. Nejskromnější skupina

Jak si můžete snadno představit z výše uvedeného, ​​skupina E je nejvíce titulovaná v Konferenční lize. Feyenoord to umožňuje svými třemi trofejemi: Pohárem evropských mistrů a dvěma Poháry UEFA. Následuje skupina E, kde Tottenham dvakrát vyhrál Pohár UEFA, naposledy v ročníku 1983-1984. Nezapomeňme na finále Ligy mistrů, které tým Premier League provedl v sezóně 2018–2019.

Na druhou stranu, nejskromnější skupinou v Conference League je skupina A, kde žádný ze 4 soupeřů přesáhla optimální fázi v jakékoli důležité evropské soutěži. Před dvěma sezónami se LASK Linz probojoval do osmifinále Evropské ligy a Maccabi Tel Aviv se ve stejné soutěži dostal dvakrát na šestnácté místo, naposledy v minulé sezóně. Helsinky se objevily v Lize mistrů v sezóně 1998-1999, zatímco Alashkert neprošel přes třetí předkolo Evropské ligy. = Kurz na vítěze finále Conference League, ale také na vítěze skupin, již dorazil. Tottenham je hlavním favoritem na vítězství v této soutěži s kurzem

Tragere la sorti grupe Conference League - Cote la pariuri

Au sosit deja cotele pentru castigatoarea finala a Conference League, dar si pentru castigatoarele grupelor. Tottenham este favorita principala la castigarea acestei competitii, avand cota 6,00 Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com Následuje AS Řím s podílem 10,00 Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com a Feyenoord a Rennes, v tomto pořadí, s jedním z 20,00 Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com Nutno však podotknout, že na jaře v Evropě budou hrát i týmy, které přijdou z Evropské ligy.

Pokud jde o CFR Cluj, má druhou šanci vyhrát skupinu. Kluž má kvótu 4,50 Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com aby se to stalo a sdílení 1,75 Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com kvalifikovat. Favoritem na vítězství ve skupině je Alkmaar s kurzem 1,40 Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com Jablonec je na třetím místě s 7,50 Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com Randers avand cota 10,00 Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com Nejnevyváženější skupinou je C, AS Roma s kvótou 1,28 Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com vyhrát to. Nejvyrovnanější skupinou je E, kde má Feyenoord podíl 2,50 Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com Union Berlin 3,50 Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com Slavia Praha 4,00 Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com a Maccabi Haifa 4,50 Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com