Sázka zápasu? Žádné

Poli Timisoara – Concordia Chiajna

Jde o zápas dvou týmů, které se utkají v playout. Poli Temešvár je nyní propojeno se vším, aby tým mohl získat body, se kterými začal tuto sezónu penalizován. Na začátku playout začnou týmy s polovičními body. Nyní má Poli 13 bodů, ale tým do poslední chvíle stále doufá, že 14 bodů získá. Překonalo by také Concordii, tým, který má aktuálně 24 bodů.

Jak očekáváme, oba týmy si v letošní sezóně ani příliš nepředstavovaly, týmy si zahrají opět playout. Stejně jako minulou sezónu. Poté v základní části oba týmy remizovaly v utkání hraném v Chiajně 0:0. V zápase v Temešváru vyhrálo Poli 1:0. V play-off Concordia doma opět remizovala 0:0, venku se ale prosadila 3:1. V této sezóně hrál Poli pod Popovým velením dobře, se všemi problémy, které se u tohoto týmu objevují. Poli porazili Chiajnu v poháru 2:1 a na šampionátu vyhráli venku 2:0. Vzhledem k tomu, že se jedná o zápas bez omezení, je možné, že se oba týmy v tomto zápase „pokusí“ o remízu.

Budou chybět v obou týmech. Doman a Mailat, důležití hráči, v Poli hrát nebudou. Sorescu a Santean budou také chybět.
V Concordii mezi důležitými absencemi chybí Concordia, Buleica a Marin, ale také Nováček a Rogoveanu.


Nevím proč, ale kromě ASA Targu Mures si myslím, že Pandurii bude po odehrání zápasů play-out druhým týmem, který sestoupí.

Dnešní zápas s velkou pravděpodobností skončí remízou buď o přestávce, nebo na konci. Našel jsem tuto sázku u Betano v kurzu 1,62