Mourinho možná nedorazí do Manchesteru: jaké týmy by mohly bojovat za Portugalce

Ultimele doua luni au fost pline de zvonuri legate de Jose Mourinho si de posibila aducere a sa pe Old Trafford, pentru a antrena pe Manchester United. Intre timp, rezultatele lui Van Gaal cu echipa sa nu au fost excelente (desi au fost, intr-adevar, mai bune decat in prima parte a sezonului), dar antrenorul olandez nu pare a fi in pericol de a parasi echipa. Desi reprezentantul portughezului se intalneste de ceva vreme cu oficialii lui United, acesta nu a reusit inca se ajunga la o intelegere cu ei, in conditiile in care se zvonea ca Mourinho ar putea primi un salariu de mai putin de 20 de milioane de lire.

 

Ale zatímco Manchesteru United dochází čas, zdá se, že ostatní týmy postupují rychleji. S katastrofálním průběhem v této sezóně v lize se Valencia nedávno vzdala Garyho Nevilla. Angličan strávil na španělské lavičce pouhé 4 měsíce, za tu dobu odehrál tým pouze 28 zápasů. Majitel týmu je zjevně připraven nabídnout Mourinhovi plat téměř 19 milionů eur za sezónu a přestupový rozpočet 100 milionů eur.

 

Cotele Unibet pro další tým Mourinha

Manchester United

1,20

Jakýkoli národní tým

11:00

Paris Saint-Germain

12:00

Inter Milán

13:00

Anglia

15:00 | || 583

Bayern Munchen

15,00

Real Madrid

16,00

 

Také podle nová informace, Angličané z Manchesteru United mají do května na přestup Mourinha jen pár týdnů. Ten by si do té doby rád našel nový tým, a pokud to nebude možné v United, mohli bychom ho vidět ve Valnecii nebo dokonce jiného obra ve Španělsku.

|| 604

Ramon Calderon, fostul presedinte al celor de la Real Madrid, a declarat ca Florentino Perez il va aduce pe Mourinho la echipa in cazul iin care echipa nu castiga nimic in acest sezon. Perez se pare ca isi doreste de ceva vreme sa-l revada pe portughez pe banca tehnica a echipei sale, iar Calderon sustine ca sunt sanse mari ca acest lucru sa se intample.

 

Jak můžete vidět výše, Unibet vám dává šanci vsadit na Mourinhov další tým. Kupodivu však Valencie v současnosti nepatří mezi nejlépe hodnocené týmy.