Mutarea lui Alex Oxlade-Chamberlain de la Arsenal la Man City iminenta?

Mijlocasului lateral al lui Arsenal, Alex Oxlade-Chamberlain, i-a fost redusa cota la 3.25 de catre operatorul de pariuri Betfair připojit se k revoluci Pepa Guardiola v Manchester City. || 531

 

Španělovy změny skutečně probíhají na Etihadu, přičemž mnoho převodů značek již bylo úspěšných, jako jsou Ilkay Gundogan a Nolito.

| || 537

Fostul manager al celor de la Barcelona si Bayern Munich si-a facut bine cunoscute intentiile de a-si consolida noua echipa, iar Oxlade-Chamberlain ar putea fi un transfer tipic pentru Guardiola, in cazul in care acesta s-ar decide sa faca o oferta pentru tanarul talent al lui Arsenal.

 

Betfair ii vede pe cei de la Southampton drept a doua favorita in cursa pentru semnatura mijlocasului lateral al Tunarilor.

 

Absolventul academiei lui Southampton a cunoscut evolutii oscilante in sezonul trecut si a avut cu adevarat un nivel scazut de incredere. El a parut nesigur de locul sau in echipa, iar evolutiile sale au fost afectate de lipsa de convingere in atitudine inca de la inceputul aventurii sale pe Emirates.

 

Cariera jucatorului in varsta de 22 de ani nu s-a dezvoltat in modul in care cei mai multi oameni se asteptau, in urma mutarii sale la Arsenal pe cand era inca un adolescent, in anul 2011.

 

Jeho hráč Arsenal je stále zjevně neuvěřitelně talentovaný hráč s tak velkým potenciálem, že může dosáhnout, a Guardiola by jistě přijal výzvu vyleštit hráče a proměnit ho v diamant, kterým chce být.

 

Na první pohled to vypadá jako převod, který by mohl být velmi pravděpodobný, s jednou zjevnou překážkou – touha Arsenalu prodat konkurenčnímu týmu.

 

Londýňané v posledních letech ztratili některé ze svých nejdůležitějších hráčů na úkor bohatých City, jako je Emmanuel Adebayor, Samir Nasri a Kol o Toure. Vzhledem k tomu, že jsou nyní Tunarianové v mnohem silnější finanční pozici, nemusí prodávat jen pro peníze.

 

Dalším aspektem, který je třeba zvážit, je toxická atmosféra, která je na Emirates stále cítit poté, co se fanoušci v minulé sezóně obrátili proti Arsene Wengerovi. Spolu s tím, co bylo zatím v přestupovém období spíše skromným létem, se zdá, že fanoušci Arsenalu jako celek jsou blízko ke ztrátě trpělivosti s francouzským manažerem. || 570

 

Cu ce echipa va semna Alex Oxlade-Chamberlain inainte de 3 Septembrie 2016 – Betfair

 

Manchester City

3.25

Southampton

11

Manchester United

11

Stoke

11

Chelsea

15

Everton

17

Liverpool

17

West Ham

17

Tottenham

21