Netbet začal spolupracovat s Intelbet na řešení problémů se sázením

Online bookmaker Netbet má přijal návrh mít na webu Intelbet.ro stálého oficiálního zástupce za účelem rychlého vyřešení situace.
 

58c974d0d7ad4_1489597648.jpg

Pokud máte problém s online sázkovou kanceláří Netbet a chcete rychlou opravu, zanechte stížnost na stránce s recenzí Netbet podle kroků popsaných vacest articol.

Netbet má na webu Intelbet stálého oficiálního zástupce, který převezme, analyzuje a řeší vzniklé situace.
Intelbet již úspěšně zprostředkoval dvě situace, ve kterých se sázející cítili ve vztahu se společností Netbet ukřivděni:
 
  • Sázka zdarma 200 Kč – Uživatel Intelbet Xavier získal sázku zdarma ve výši 300 Kčjako výsledek výhry || | 542 concursului blogerilor od února. V první fázi vsadil 100 Kča zbylých 200 Kčz jeho účtu zmizelo, aniž by znal podmínky sázkové kanceláře, podle kterých musí být částka vsazena celá najednou, jinak rozdíl propadá. Kontaktoval jsem oficiálního zástupce Netbet na webu Intelbet a sázející obdržel zpět částku 200 Kč, která zmizela z jeho účtu.
 
  • Výběr 600 Kč - Uživatel Intelbet lucianadriansuruianu zavolal na pomoc Intelbet, aby vyřešil výběr 600 Kč. Intelbet ve spolupráci s oficiálním zástupcem Netbet situaci operativně vyřešil a sázející obdržel nejen výběr 600 Kč, na který nám volal, ale také sázku zdarma o 30 Kčnavíc.

Vítáme rozhodnutí Netbet mít oficiálního zástupce na našich stránkách a doufáme v co nejvíce úspěšných situací!