NetBet – Mergi la finala cu un avion privat!

Primul câștigător este un membru VIP NetBet de multă vreme și vine din Frankfurt, Germania. A câștigat această excursie pentru el și încă un prieten datorită abilităților lui de pariere pe evenimentele din fotbal. Cel de-al treilea pasager de la bordul avionului are o poveste cu totul diferită; el e un jucător nou care își crease contul cu doar trei zile înainte. Și-a câștigat biletul la o tombolă cu premii aleatorii.

 

Uğur Mersinlioğlu e un student de origine turcă în vârstă de 22 ani și locuiește în prezent, în Germania. A fost de-a dreptul șocat când a aflat că era unul dintre câștigători. „Am fost extrem de surprins când am primit un telefon de la NetBet în care mă anunțau că sunt câștigător. Mă înscrisesem pe NetBet cu doar 3 zile înainte de a primi această veste grozavă. Doar 3 zile! Tocmai de aceea le-am spus celor de la NetBet că nu e posibil să fi câștigat eu, trebuie să fie o greșeală la mijloc. Însă, după ce am stat puțin de vorbă cu echipa NetBet, mi-am dat seama că visurile chiar devin realitate. Urma să zbor la Paris cu un avion privat ca să văd meciul Germania vs. Polonia ca un VIP, cu totul inclus.”

 

Vítězové úžasné akce NetBet byli ubytováni v 5hvězdičkovém hotelu, který se nachází 5 minut od slavné Avenue des Champs- Élysées , přímo v centru Paříže, abyste si mohli naplno užít speciální atmosféru Eura 2016. Ale pro Uğura byl samotný výlet stejně vzrušující jako akce, které se měl zúčastnit! „Bylo to poprvé, co jsem letěl soukromým letadlem. Dokonce jsem nad mraky vypil láhev šampaňského a bylo to jako sen, ze kterého jsem se nikdy nechtěl probudit. Mnohokrát děkujeme společnosti NetBet za tento úžasný zážitek! ”

 

Mluvčí NetBet Alexandre Mangaud, který vítěze doprovázel, říká: nejen dlouholetí členové s VIP cenami, ale také přivítat nové členy co nejpříjemnějším možným způsobem prostřednictvím propagačních akcí, jako je tato. Jsme hrdí na to, že se rádi staráme o naše hráče, a těší nás, že se tito šťastní výherci cítili tak dobře. Koneckonců, motto naší společnosti zní: "Sázky děláme zajímavější." Protože chceme vždy dostát tomuto prohlášení, jsme jednou z mála společností na trhu, které mohou hráčům takové zkušenosti přinést." To, že tuto cenu vyhrál Uğur, nás vůbec nepřekvapuje, bylo psáno ve hvězdách. V turečtině Uğur neznamená nic jiného než ŠTĚSTÍ!

 

O společnosti Netbet

 

NetBet je dobře zavedená značka na regulovaných trzích s hazardními hrami v Evropě, včetně Spojeného království, Francie a Itálie, Řecko, Irsko, Německo a Rumunsko. Společnost nabízí sportovní sázení, online kasinové hry a online poker. NetBet je oficiálním sponzorem West Bromwich Albion v sezóně 2015/16 a dále. Stejnou roli hrajeme pro sv. Etienne a Ajaccio ve Francii, ale také pro Steaua Bukurešť, Rumunsko.