Nick Kyrgios vs. Richard Gasquet na Roland Garros

Třetí kolo Roland Garros nám přináší jeden z nejzajímavějších zápasů na turnaji. Nick Kyrgios se setkává s Richardem Gasquetem, jedním z velkých favoritů, a konečný výsledek tohoto zápasu je extrémně těžké předvídat. na pořadí nezáleží. Richard Gasquet je v současné době před Australanem a je na 12. místě (Kyrgios je naopak na 19. místě). dva. Kyrgios sice vyhrál poslední zápas proti Gasquetovi, ale celkově vyhrál Francouz několik zápasů. Ve skutečnosti je skóre 4:2 v jeho prospěch

 

Meciurile precedente, precum cel dintre Kohlschreiber si Almagro ne-au dat de inteles ca, de multe ori, pozitia in clasamentul mondial nu conteaza. In prezent, Richard Gasquet este in fata australianului, ocupand pozitia 12 (Kyrgios, de cealalta parte, se afla pe locul 19).

 

Insa sunt alte elemente pe care trebuie sa le luam in considerare, cel mai important fiind istoricul partidelor dintre cei doi. Intr-adevar, Kyrgios a castigat ultimul meci impotriva lui Gasquet, insa, per total, francezul a castigat mai multe meciuri. De fapt, scorul este de 4-2 in favoarea sa.

 

Navíc se zápas odehraje na antuce. Z předchozích 6 zápasů byly dva odehrány na antuce a oba vyhrál Gasquet bez ztráty setu. To naznačuje, že se mu na tomto povrchu v posledních letech dařilo lépe než Kyrgiosovi.Kyrgios je mladší, je pravděpodobně zdatnější, a proto je u bookmakerů oblíbený. Gasquetovy zkušenosti se ale v tomto zápase budou obrovsky počítat a devětadvacetiletý Francouz pro vítězství určitě udělá vše, co bude v jeho silách. Pokud na něj chcete vsadit, jeho kurz je 2,05 na

 

Pariere

 

Kyrgios este mai tanar, este, probabil, mai in forma, si, prin urmare, este favorit la casele de pariuri. Insa experienta lui Gasquet va conta enorm in acest meci, iar francezul de 29 de ani cu siguranta va face orice este posibil pentru a castiga. Daca vreti sa pariati pe el, cota sa este de 2.05 la NetBet.