Noua derbyuri europene ne asteapta in perioada 19-20 septembrie

Tento víkend budeme moci vidět 8 evropských derby, které budou odehrávají se v Premier League, Bundeslize, Ligue 1, Serii A, ale také v jiných evropských ligách. Také 20. září se odehrají silné zápasy v Rusku a Česká republika. Nejpozději od 19. do 20. září toto evropské derby začne ve 21:45. V tu dobu se odehrají dvě hry. Ať se snažíte sebevíc, žádné z těchto derby se v sobotu hrát nebude.

Evropské derby mezi 19. a 20. zářím – PSV vs Feyenoord (19. září, 15:30)

Ziua de duminica incepe in forta, primul meci interesant venind din Eredivisie, acolo unde PSV o va intalni pe Feyenoord. Ultima oara Feyenoord castiga campionatul in editia 2016-2017, iar PSV un sezon mai tarziu. Dupa 4 etape disputate in acest sezon, PSV este prima in clasament, cu maximum de puncte, Feyenoord ocupand locul 7, cu 6 puncte, dar un meci mai putin. 

Tři stejné výsledky, oba se skóre 1-1, byly zaznamenány během posledních 3 přímých setkání s PSV jako hostitelem. Domácí tým vybral favority pro tento zápas v kurzu 1,71 Logoul casei de pariuri 888Sport - e-sazkovekancelare.com k vítězství, proti 4,40 Logoul casei de pariuri 888Sport - e-sazkovekancelare.com z těch z Feyenoordu.

Evropské derby mezi 19. a 20. zářím – Tottenham vs Chelsea (19. září, 18:30)

Finální finalista Ligy mistrů se 3 sezónami se střetne s vítězem soutěží minulé sezóny . Po 4 etapách je Chelsea na druhém místě a Tottenham na sedmém místě. Rozdíl mezi nimi je ale pouze jeden bod.

Chelsea vyhrála 3x v posledních 4 venkovních zápasech Premier League v přímých zápasech. V tomto londýnském derby je Chelsea favoritem, cituje ji 1,78 Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com k vítězství, proti 4,70 Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com || 590

Derbyuri europene in perioada 19-20 septembrie - Partizan Belgrad vs Steaua Rosie Belgrad (19 septembrie, 19:00)

Jedno z nejpalčivějších derby z Evropy se ve skutečnosti odehraje v Srbsko, mezi Partizanem a Rudou hvězdou. Sezóna 1997-1998 byla poslední, ve které ani jeden tým nezískal titul. V Srbsku probíhá devátá etapa. Oba soupeři mají za sebou 7 zápasů, o dva méně než dva týmy za nimi. První dvě pozice však okupují Partizan a Steaua Rosie. Partizan má maximum bodů, zatímco Red Star má o dva body méně.

Tři remízy a vítězství Partizanu je bilance posledních 4 přímých mistrovských zápasů s Partizanem jako hostitelem. Tato hra je velmi vyrovnaná, Partizan s kurzem 2,43 Logoul casei de pariuri Fortuna - e-sazkovekancelare.com k vítězství, proti 2,65 Logoul casei de pariuri Fortuna - e-sazkovekancelare.com a oaspetilor.

Evropské derby 19.–20. září – Istanbul BB vs. Fenerbahce (19. září, 19:00)

Istanbul BB este castigatoarea Super Lig din urma cu doua sezoane, in vreme ce Fenerbahce a castigat ultima oara titlul in sezonul 2013-2014. In acest moment, Fenerbahce se afla pe pozitia a treia, cu doua puncte pierdute, in vreme ce Istanbul BB se afla in criza, neavand nici macar un punct.

Fenerbahce má 3 vítězství a Istanbul BB jedno v předchozích 4 přímých střetnutích s Istanbul BB jako hostitel. Hosté jdou v tomto zápase mezi favority s kurzem 2,05 Logoul casei de pariuri Sportingbet - e-sazkovekancelare.com k vítězství, proti 3,50 Logoul casei de pariuri Sportingbet - e-sazkovekancelare.com || English 626

Derbyuri europene in perioada 19-20 septembrie - Standard Liege vs Anderlecht (19 septembrie, 19:30)

Anderlecht vyhrál šampionát naposledy v sezóně 2016-2017, v roce zatímco Standard Lutych získal poslední titul v sezóně 2008-2009. Standard Lutych je v tuto chvíli třetí a má po 7 etapách 13 bodů. Anderlecht je s 10 body na 7. místě. V minulé sezóně vyhrál Anderlecht 3:1. Hosté začínají jako favorité v této hře, s kurzem

Trei victorii a obtinut Standard Liege si una Anderlecht in precedentele 5 intalniri directe cu Standard Liege ca gazda. Sezonul trecut Anderlecht se impunea cu 3-1. Oaspetii pornesc favoriti in aceasta partida, avand cota 2,16 Logoul casei de pariuri Publicwin - e-sazkovekancelare.com k vítězství, proti 3,05 Logoul casei de pariuri Publicwin - e-sazkovekancelare.com a oaspetilor.

Evropské derby 19.–20. září – Wolfsburg vs Frankfurt (19. září, 20:30)

Odhalení poslední sezóny Bundesligy se setkají tento víkend. Wolfsburg má perfektní start do šampionátu, s maximem bodů po 4 etapách. Místo toho je Frankfurt na 15. místě s pouhými 3 body získanými po 3 remízách.

Dvě výhry, remíza a porážka je rekord Frankfurtu v posledních 4 přímých setkáních s Wolfsburgem jako hostitelem. Oblíbeným je Wolfsburg s hodnocením 1,80 Logoul casei de pariuri Get's Bet - e-sazkovekancelare.com k vítězství, proti 3,80 Logoul casei de pariuri Get's Bet - e-sazkovekancelare.com cat este cota pentru formatia oaspete.

Evropské derby mezi 19. a 20. zářím – PSG vs. Lyon (19. září, 21:45)

Oba týmy skončily v minulé sezóně na pozici Ligy mistrů, ale žádný nezískal titul. Po třech po sobě jdoucích sezónách, ve kterých vyhrál titul, ho PSG prohrálo v minulém vydání proti Lille. Nyní jsou ale Pařížané odhodláni v sérii pokračovat, po 5 kolech vedou s maximálním počtem bodů. Na druhou stranu, Lyon má 8 bodů

PSG vyhrálo pět v posledních 6 přímých ligových zápasech, ale v minulé sezóně Lyon vyhrál 1:0. S ohledem na tento zápas se oba týmy potýkají s absencemi, Lyon se zdá být o něco horší. Je zřejmé, že PSG je favoritem tohoto duelu s kurzem 1,36 Logoul casei de pariuri Netbet - e-sazkovekancelare.com k vítězství, proti 8,75 Logoul casei de pariuri Netbet - e-sazkovekancelare.com a formatiei oaspete.

Evropské derby mezi 19. a 20. zářím – Juventus vs AC Milán (19. září, 21:45)

Juventus v minulé sezóně vyhrál desátou titulovou řadu v Serii A, ale byl velmi blízko se ani nekvalifikovat do Ligy mistrů. Skončil 1 bod za AC Milán, který skončil na druhém místě. Nyní má Juventus slabý start do ligy, v posledních 3 fázích nasbíral pouze jeden bod. Na druhou stranu AC Milán získal maximum bodů.

Devět výher a jedna porážka je rekord Juventusu v posledních 10 přímých domácích ligových zápasech. Vítězství Milánců ale přišlo i v minulé sezóně. Řekněme také, že Juventus se v polovině týdne stěhuje do Švédska, aby podpořil zápas Ligy mistrů. Favoritem tohoto zápasu je však Juventus s kurzem 2,13 Logoul casei de pariuri Favbet - e-sazkovekancelare.com k vítězství, proti 3,50 Logoul casei de pariuri Favbet - e-sazkovekancelare.com a adversarei.

Evropské derby mezi 19. a 20. zářím – CSKA Moskva vs. Spartak Moskva (20. září, 19:30)

CSKA Moskva získal poslední titul v ruské sezóně 2015–2016 a Spartak Moskva o sezónu později. Po 7 fázích tohoto vydání jsou oba ve středu tabulky s 10 body. CSKA Moskva je v tomto zápase snadno favoritem, má kurz

Trei victorii si o remiza obtinea CSKA Moscova in precedentele 4 intalniri directe de pe teren propriu. CSKA Moscova este usor favorita in aceasta partida, avand cota 2,42 Logoul casei de pariuri Winbet - e-sazkovekancelare.com k vítězství, proti 2,80 Logoul casei de pariuri Winbet - e-sazkovekancelare.com soupeře.

Evropské derby mezi 19. a 20. zářím - CFR Cluj vs Universitatea Craiova (20. září, 21:00)

V 1. lize se v tomto kole odehraje duel mezi dvěma týmy, které před dvěma sezónami hráli rozhodující zápas o titul. CFR Cluj má 4 tituly v řadě a doufá, že v tomto vydání získá pátý. Neviděl bych žádného soupeře, který by jí v tom mohl zabránit. Po 8 etapách vede CFR Cluj s 21 body a Craiova je na 6. místě s 13 body. CFR Cluj začíná jako favorit v tomto zápase s kurzem

Universitatea Craiova este neinvinsa in ultimele 3 intalniri directe din campionat in deplasare, obtinand doua victorii si un rezultat de egalitate. CFR Cluj porneste favorita in aceasta partida, avand cota 1,90 Logoul casei de pariuri Superbet - e-sazkovekancelare.com k vítězství, zatímco Craiova má 4,35 Logoul casei de pariuri Superbet - e-sazkovekancelare.com