Noul bonus de inregistrare te asteapta la Winmasters

18. ledna vstoupila sázková kancelář Winmasters (klikněte zde pro recenzi) na trh online s novým registračním bonusem, přičemž provozní podmínky jsou lepší než u předchozího bonusu. Ve skutečnosti, jak se chlubí, jsou tyto podmínky nejlepší ze všech sázkových kanceláří. || Česky: 528

Noul bonus de inregistrare te asteapta la Winmasters, acesta fiind de 100% pana la 300 Kč, bonus revendicat in urma primei efectuari a unei depuneri la aceasta online sázková kancelář. Chcete-li jej získat, musíte vložit alespoň 40 Kčpomocí kódu „BONUS300RO“ v sekci zůstatky a převody. Nabídka platí do 31. prosince 2017 a je určena pouze těm, kteří mají zemi pobytu Rumunsko.
 

thumb_588394188822c_1485018136.png

Abyste měli nárok na bonus 300 Kč, musíte provést svůj první vklad u Winmasters do 14 dnů od připsání peněz na váš účet. Nabídka platí pro registrované po 18. lednu do 15:00. Vklad plus bonus musí být skočen 5krát s minimálním kurzem 1,65, pokud je tiket jednoduchý, a 1,35, pokud je vícenásobný. Pokud například vložíte 200 Kč, obdržíte 100% bonus (200 Kč), obrat musí být 2 000 Kč(400 * 5). Pokud se rozhodnete vsadit na jednu událost, její minimální kurz musí být 1,35, aby se započítal do rolloveru, a pokud chcete na tiket umístit více výběrů, každý z nich musí mít minimální kurz 1,35. Typy sázek Handicap a Forecast / Tricast nebudou brány v úvahu při obratu. Při výpočtu obratu se neberou v úvahu ani systémové sázky, ani jednotlivé sázky nebo vícenásobné tikety obsahující zápasy s 0% marží.
 
Pozor, každá sázka bude mít 50% podíl na obratu. Pro bonus ve výši 300 Kčje tedy maximální příspěvek jakékoli sázky do provozních podmínek 150 Kč. Výpočet obratu se provádí od okamžiku připsání částky bonusu na váš účet. Stejně jako v případě každého bonusu vede jakákoli částka vybraná před splněním provozních podmínek k jeho zrušení, ale také k souvisejícím výhrám. Platnost požadavků na obrat vyprší za 60 dnů od připsání bonusu. Pokud nebudou ve stanovené lhůtě splněny, bude bonus i výsledné výhry zrušeny. Vezměte prosím na vědomí, že nemůžete mít více než jeden aktivní bonus pro sportovní sázení.
 

Sázka na přestupy z ligy 1


I když je liga 1 o zimní přestávce, neznamená to, že na tuto soutěž již nemůžeme sázet.
 
V tomto smyslu pro nás online dům Winmasters připravil překvapení, kvůli kterému jsme se vyjádřili k převodům uskutečněným do konce tohoto šampionátu. Je pravda, že to lze obejít - ale ne pokud nejste technik, který ví, co dělá. První sázka, která spíše popisuje naše čela, nám navrhuje zvolit Mariuse Sumudicu, aby se stal trenérem Steauy do 30. června 2017. Kurz na to, že se tento zázrak stane, je 501,0. Druhá sázka není o moc reálnější, zde si můžete vsadit, že Reghecampf opustí Steauu až 4. února 2017, kdy šampionát pokračuje. Pravděpodobnost, že se tak stane, je 11,0 a zůstat na Steaua i v první fázi po obnovení je 1,02. Pravda, Reghecampf měl s Gigi Becalim nějaké nepřátelství, ale nic vážného. Samozřejmě neříkáme, že Reghecampf zůstane až do konce šampionátu, ale je docela těžké uvěřit, že odejde až 4. února.
 
5883945c7d4ee_1485018204.png
 
Hodnocení pro Ioana Andoneho, trenéra Dinama, aby opustil tým do 4. února, je 6,5, a pokud se tak nestane, je 1,06. Adrian Mutu, generální manažer Dinama, dal Andonemu ultimátum do konce minulého měsíce, ale protože se nic nestalo, je těžké uvěřit, že ve zbývajících dnech odejde. V tuto chvíli nic neoznamuje odchod Andoneho z Dinama. Poslední speciální sázka na přestupy z Ligy 1 cílí na mistrovskou Steauu, zde si můžete vsadit na počet přestupů uskutečněných „červeno-modrou“ skupinou mezi 17. lednem a 10. únorem. Podíl více než 4,5 převodů za toto období je 2,1 a počet převodů nižší než 4,5 je 1,61. Asi před 3 týdny Gigi Becali prohlásila, že nechce dělat velké investice, protože neví, co bude s týmem. Po včerejším prohraném zápase s Azery z Qarabagu však majitel Steauy upřesnil, že si vezme středního obránce, ale také Budescu a možná i Balasu. Věříme tedy, že do 10. února bude do Steauy méně než 4,5 přestupu. To samozřejmě, pokud tyto přestupy cílí, jak je normální, pouze na hráče, kteří do týmu přicházejí, nikoli na ty, kteří odcházejí.