O noua casa de pariuri are in oferta sporturi virtuale

Pokud jde o sport, nejlepším způsobem, jak vyhrát, je živé sázení a virtuální sporty v minutách nebo dokonce sekundách. Sázkaři se snaží vydělat peníze co nejdříve a tyto dva způsoby jsou velmi žádané. To chápe i sázková kancelář Betano, která má širokou nabídku sportovních sázek a uspokojí tak všechny typy sázkařů. Jen mu něco důležitého chybělo, totiž virtuální sport, fenomén, který se v Česká republika začíná uchytit čím dál tím víc. Výsledkem je, že společnost Betano podnikla kroky k dosažení tohoto cíle a zavedla také virtuální sporty. To je i případ společnosti Betano, která nabízí největší počet virtuálních sportů mezi online domy licencovanými v Česká republika. Existuje 7 takových sportů: fotbal, tenis, basketbal, plochá dráha, cyklistika, dostihy chrtů a dostihy. Na virtuální sporty můžete sázet kdykoli během dne nebo v noci, sázky se chovají stejně jako některé na skutečné sporty. Doba mezi dvěma událostmi pro každý virtuální sport je 4 minuty, což vám dává příležitost uzavřít sázky na přibližně 10 událostí ve stejném sportu v určitém okamžiku.


O casa de pariuri cu adevarat buna incearca sa vina cu lucruri in plus de fiecare data cand adauga ceva avut deja de alte case. Este si cazul Betano, care ofera cel mai mare numar de sporturi virtuale dintre casele online licentiate in Čeština. Este vorba despre 7 asemenea sporturi: fotbal, tenis, baschet, speedway, ciclism, curse de ogari si curse de cai. Poti plasa pariuri pe sporturile virtuale la orice ora din zi si din noapte, pariurile comportandu-se la fel ca unele pe sporturi reale. Durata dintre doua evenimente pentru fiecare sport virtual este de 4 minute, oferindu-ti se ocazia ca la un moment dat sa plasezi pariuri pentru aproximativ 10 evenimente din acelasi sport.


Nová sázková kancelář nabízí virtuální sporty, tiket může obsahovat několik akcí z různých sportů, ale také ze stejného sportu. 4 závody mají pouze jednu možnost: vítěze, fotbalové zápasy mají 5 možností, tenisové 3 možnosti a basketbalové 9 možností. Ve virtuálním tenise se hraje pouze jedna hra, kromě vítěze lze sázet na skóre zápasu, ale také na jeho počet bodů, gólů (pod / nad 2,5), přesný počet gólů, správné skóre a double chance a v basketbalu si můžete vsadit na vítěze zápasu, počet bodů (pod/nad), handicap zápas, celkový počet domácích bodů a celkový počet bodů hostů. Všechny události můžete sledovat na jedné obrazovce, na hlavní stránce, i bez přihlášení.


La fotbal avem posibilitatea de a paria pe castigatorul meciului, numarul de goluri (under/over 2.5), numar exact de goluri, scor corect si sansa dubla, iar in baschet se poate paria pe castigatorul meciului, numarul de puncte (under/over), handicap meci, total puncte gazde si total puncte oaspeti. Toate evenimentele le poti viziona pe un ecran, in pagina principala, chiar si fara sa fii logat.


Vyzkoušejte virtuální sporty hned teď