100 KčBonus Fara Depunere la Admiral!

 

AKTUALIZACE LISTOPAD 2019 - V tuto chvíli již tento bonus bez vkladu u sázkové kanceláře Admiral není platný!

Casa de pariuri Admiral intampina noii clienti cu o oferta de nerefuzat - 100 KčFARA DEPUNERE! Je to největší bonus za registraci bez vkladu ze všech dostupných nabídek nyní v Česká republika, Admiral se tak stává jednou ze sázkových kanceláří la care trebuie sa aveti cont - in fond, nu aveti nimic de pierdut, intrucat pariati gratuit!
 

thumb_5967ba7224c0e_1499970162.png

Bonus 100 Kčpouze za ověření identity

Rizika byla dostatečně vysoká na to, aby si Admiral během prvních týdnů, možná i měsíců po spuštění, sázkaři nevšimli. Bylo tedy dobré to udělat tak, aby vynikla možnost, která by sázející vyzývala k vytvoření účtu zde. V tomto smyslu Admirál dosáhl citlivého provazu každého sázkaře, totiž nabízí bonus bez vkladu. Jeho hodnota je 100 Kč, vše, co musíte udělat, abyste ho získali, je zaslat ověřovací dokumenty, dokumenty, které musí prokázat bydliště a totožnost.
 
Můžete tak předložit svůj občanský průkaz a účet za energie / výpis z účtu. Poté obdržíte 100 lei, aniž byste museli složit jakýkoli vklad. Částka musí být vržena 30krát během 30 dnů u her na automatech a/nebo sportovních sázek, než ji lze vybrat. Minimální celkový kurz, který se bere v úvahu při házení, je 2,00, pokud samozřejmě mluvíme o sportovním sázení, a u automatů musíte hrát pouze své oblíbené hry zdarma. Převod na skutečné peníze bude probíhat postupně, pokaždé převede 50 lei.

Bonus 900 Kčza první vklad

Pokud se vám podařilo úspěšně spustit bonus, budete muset provést vklad, aby bylo možné vybrat, což je mimochodem logické. Překvapení online domu Admiral zde nekončí a vítá nás 100% bonusem až 900 Kčza první provedený vklad. Bonus musí být také vydán 30krát pro sportovní sázení a kasinové hry, s výjimkou her s progresivními jackpoty nebo stolními jackpoty. Minimální sázka je 2,00 pro sportovní sázky, ať už se jedná o jednotlivou sázku nebo vícenásobný tiket. Bonus musí být spuštěn do 30 dnů, přeměna na skutečné peníze se provádí postupně, pokaždé s převodem 50 lei.
Zaregistrujte se nyní u Admiral a získejte 100 Kčbez vkladu plus 100 % až 900 Kčbonus na první vklad!