Obtine 7 freebeturi in turneul de la Wimbledon

Pokud jde o tenis, první polovina července je monopolizována turnajem ve Wimbledonu , třetí grandslam roku. Za tímto účelem sázková kancelář Fortuna představuje akci, na kterou mají nárok všichni uživatelé, ať už staří nebo noví. Podle toho máte možnost vyhrát 7 bezplatných sázek na turnaji Wimbledon.


Co musím udělat?

Pariurile pot fi pre-live si/sau live, singure pe bilet sau pe bilet multiplu, la fiecare 3 asemenea pariuri plasate pe site-ul Fortuna a získáte sázku zdarma v hodnotě 10 lei. Minimální kurz každé sázky je 1,3 a sázet můžete na jakýkoli wimbledonský stůl (dvouhra, čtyřhra, smíšená čtyřhra). Sázku zdarma získáte, i když je sázka vítězná nebo ne, ale ne, pokud jste použili možnost „Předčasný výběr“. Pokud je akce na více vstupenek, bude zvažována pro propagaci pouze první vstupenka, na kterou byla umístěna.


Akce platí maximálně 7krát pro každého uživatele, což znamená, že 15. července , můžete získat celkové výhody v hodnotě 70 lei. Sázka zdarma musí být použita do 7 dnů od připsání částky v maximální výši 8,00.


Souhrn

  • Pokud nemáte účet Fortune, vytvořte si jej zde
  • Pariaza live sau pre-live pe meciuri din turneul de la Wimbledon
  • Minimální sázka je 10 Kča minimální kurz je 1,3
  • Bez ohledu na to, zda jsou vaše sázky vítězné nebo ne, obdržíte sázku zdarma ve výši 10 lei
  • Akce platí pro uživatele 7krát
  • Sázka zdarma musí být uzavřena do 7 dnů na sázku / tiket s maximálním kurzem 8,00


Profita la maxim de promotie >>>