Obtine doua rotiri gratuite pentru fiecare gol din Champions League

Primele 4 optimi de finala din Liga Campionilor isi vor desfasura mansa a doua in aceasta saptamana. Este vorba despre meciurile dintre PSG si Real Madrid, Liverpool si Porto, Manchester City si Basel, respectiv Tottenham si Juventus. In prima mansa cele 4 partide au generat nu mai putin de 17 goluri, in toate marcandu-se de minim 4 ori. Nu stim daca acum se va marca la fel de mult, insa daca s-ar intampla asta am putea obtine 34 rotiri gratuite la jocul slot Starburst. Asta doar la Unibet, což představuje akci, podle které je každý gól vstřelený ve 4 hrách odměněn dvěma zatočeními ve Starburstu.


5a9d670046d2b_1520264960.jpg


Co dělat udělat?


Všichni uživatelé Unibetu mají nárok na promo akci, abyste mohli získat zatočení, musíte se nejprve rozhodnout pro akci na této stránce. Poté vloží sázku, předběžně nebo živě, ale sám na tiket alespoň na jeden ze 4 zápasů Ligy mistrů. Minimální celková sázka je 60 lei a minimální kurz je 1,4 z Ligy mistrů dosažených v zápase, na který jste vsadili. Na góly vstřelené v případě nerozhodného výsledku se samozřejmě nepřihlíží. Spiny se objeví na hře Starburst 8. března ve 20 hodin. Výdělky z roztočení zdarma jsou bonusem. Musí se hrát 25krát na automatech do 30 dnů od posledního roztočení.


Despre recompensa

 

Daca vei respecta aceste cerinte vei obtine doua rotiri gratuite pentru fiecare gol din Champions League marcat in partida la care ai plasat pariul. Sigur, nu se iau in calcul golurile marcate in eventualitatea unor lovituri de departajare. Rotirile vor aparea la jocul Starburst pe 8 martie, la ora 20:00. Castigurile provenite din rotirile gratuite sunt bonus. Acesta trebuie rulat de 25 ori pe jocuri slot in termen de 30 zile de la efectuarea ultimei rotiri.


Souhrn


· Pokud nemáte účet Unibet, vytvořte si získejte jeden zde

· Vyberte si promo akci „Zatočení zdarma za každý vstřelený gól“

· Uzavřete sázku s celkovou částkou 60 lei a minimálním kurzem 1,4 alespoň jedna ze 4 zápasů Ligy mistrů, které se budou hrát uprostřed týdne

· Za každý gól vstřelený v zápasech, na které vsadíte, získáte ve čtvrtek večer dvě zatočení ve hře Starburst

·         Castigurile obtinute in urma rotirilor gratuite trebuie rulate de 25 ori pe jocuri slot in cel mult 30 zile


Očekává se mnoho úspěchů