Obtine freebeturi totale de 100 Kčin weekend

V nejnapínavějších 3 nejvyšších ligách v Evropě se budou hrát zajímavé zápasy o víkendech, jako je Liverpool proti Evertonu nebo Atletico Madrid proti Valencii, zatímco v I. lize se odehraje zápas mezi CSU Craiova a Dinamo, jednou derby. Na tyto zápasy nebo na další zápasy Premier League, La Ligy, Serie A a / nebo Ligy I můžete bez obav uzavírat sázky, protože bookmaker Netbet vám nabízí promo akci to lze jen stěží odmítnout. Konkrétně získáte 100 lei ve sázkách zdarma, pokud 3 z podaných způsobilých sázek nebudou výherní.


5a74dc6180027_1517608033.jpg


Co musím udělat? . Abyste měli nárok na získání celkových výhod 100 Kčo víkendech, je nezbytné se zaregistrovat na její stránce do noci 6. února do 01:59. Můžete se tedy zaregistrovat i po uzavření sázek do promo akce. Požadavek spočívá v podání alespoň 3 sázek z Premier League, La Ligy, Serie A a / nebo Ligy I. Minimální sázka sázky je 50 lei, minimální kurz není stanoven. Sázky musí být pouze na tiketu. Nemůžete dostat jen jednu sázku zdarma, ale dvě nebo žádnou. Ty budou připsány do 48 hodin po skončení akce. Jsou platné 7 dní po zapůjčení a musí být uhrazeny za minimální poplatek 2,00. Pokud dáváte přednost použití volné sázky na více tiketu, každý výběr musí mít minimální kurz 2,00.


La promotie este eligibil orice membru Netbet, fie el nou sau vechi. Pentru a fi eligibil la a obtine freebeturi totale de 100 Kčin weekend este esential sa te inscrii la ea de pe pagina acesteia pana in noaptea de 6 februarie, ora 01:59. Te poti inscrie, asadar, chiar si dupa ce ai plasat pariurile pentru promotie. Cerinta consta in plasarea a minim 3 pariuri din Premier League, La Liga, Serie A si/sau Liga I. Miza minima a unui pariu este 50 lei, neexistand cota minima. Pariurile trebuie sa fie singure pe bilet.


Despre recompensa


In cazul in care cel putin 3 dintre pariurile eligibile plasate de tine sunt necastigatoare vei primi doua freebeturi, fiecare in valoare de 50 lei. Nu poti primi doar un freebet, ci ori doua, ori niciunul. Acestea se vor credita in maxim 48 ore de la incheierea promotiei. Sunt valabile timp de 7 zile de la creditare, trebuind plasate pe o cota minima de 2.00. In cazul in care preferi sa folosesti freebetul pe un bilet multiplu, fiecare selectie trebuie sa aiba cota minima 2.00. 


Souhrn


· Pokud nemáte účet Netbet, vytvořte si jej zde

· Zaregistrujte se do promo akce na strana

· Uzavřete, živě nebo před živým přenosem, alespoň 3 sázky v Premier League, La Liga, Serie A a / nebo Liga I

· Minimální sázka pro každou sázku je 50 lei , neexistuje žádná minimální sázka || 2,00, v případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 2,00.

·        Daca 3 dintre aceste pariuri sunt necastigatoare vei primi doua freebeturi, fiecare in valoare de 50 lei

·        Freebetul trebuie plasat in cel mult 7 zile pe o cota minima de 2.00, in cazul unui bilet multiplu fiecare selectie trebuind sa aiba cota minima 2.00.


Sázejte tišeji