Dosáhl Greipel své druhé vítězství na Giro d'Italia 2017?

Je to rovinatá etapa a nejvyšší nadmořská výška je 126 m na vrcholu jediného stoupání dne. Za těchto podmínek je velká šance vidět masivní sprintový závěr. Přestože vyhrál 2. etapu, Němec Andre Greipel není ve 3. etapě považován za hlavního favorita, ale je zařazen s druhou šancí. Prvním favoritem ve vize bookmakerů je Australan Caleb Ewan, který měl v sobotu tu smůlu, že při sprintu sundal nohu z pedálu. V první etapě ale ukázal výbornou formu, když velmi snadno obsadil 2. místo, má i lepší explozi a k ​​jeho prospěchu slouží i fakt, že nyní na trase nebudou žádné překážky a vzdálenost je krátká. Ostatní sprinteři si myslí, že mají malou šanci, protože žádný z nich neukázal dobrou formu.

Ewan vyhrál 3. etapu @ 2,40 sportovní sázka

Ewan vs. Gaviria> 1 @ 1,63 sportovní sázka
- Výše ​​jsem napsal, co bylo řečeno o Ewanovi. Místo toho Gaviria zatím zklamal a jeho forma není vůbec dobrá. Bookmakeři mu stále připisují velkou šanci na vítězství nebo alespoň umístění na stupních vítězů, ale já mu šanci opravdu nedávám. V první etapě dojel až na 11. místě a včera při absenci mnoha sprinterů (Ewan, Modolo, Nizzolo, Bennett) skončil až na 4. místě, když ho předjeli Ferrari a Stuyven, kteří jsou prakticky startéry Modola. a Nizzolo.

Sbaragli v Bauhaus> 1 @ 1,30 sportovní sázka
- malý, ale velmi bezpečný podíl. Sbaragli ukázal dobrou formu v prvních etapách a navíc ukázal, že ho bodové umístění zajímá. Takže ačkoliv nemá moc šancí na vítězství nebo top 3, očekávám, že se Sbaragli pokusí umístit co nejlépe, alespoň na 5-6 místech jako v prvních dvou etapách. Na druhou stranu Bauhaus je mladý cyklista, nezkušený a na své první účasti na velkém turné. Nepomáhá mu ani tým a bylo to vidět v prvních etapách, kdy skončil na 10. a 185. místě.

Skončí Stuyven v top 4? NU @ 1,45 sportinget
- toto je vynikající sázka s 90% šancí na úspěch. Nemluvě o tom, že je to 100%, protože jak je ve sportu známo, nic není jisté. Ale opravdu nechápu, jak mohl skončit v top 4 v krátké a ploché etapě, jako je tato, kde je vyhlášen masivní sprint. Existuje spousta sprinterů s mnohem lepší explozí než Stuyven. A tím nemyslím nutně Greipela, Ewana, Gaviriu nebo Modola. Ale na Marezcka nebo Bennetta, kteří už nebudou mít problémy se stoupáním. To, že Stuyven skončil ve 2. kole na 3. místě, moc neznamená. Byla to jiná etapa, stoupání 2. kategorie ve druhé polovině způsobilo některým sprinterům problémy. Navíc Stuyven je ve skutečnosti Nizzolovo odpalovací zařízení. Pouze pokud se Ital nebude cítit dobře, pak Stuyven znovu sprintuje.