Obtine saptamanal un freebet de 25 Kč

In aceste zile vor reveni sau au revenit deja majoritatea ligilor din Europa la fotbal dupa mini-vacanta de  iarna avuta. De asemenea, la tenis a inceput Openul Australian, astfel avand suficiente motive de a miza. Casa de pariuri Betfair přichází s odměnou pro ty, kteří se rozhodnou neustále sázet na jejich stránce. Toto je sázka zdarma za 25 Kč, sázka zdarma, kterou lze získat každý týden.


5a5bbb176157e_1515961111.jpg


Co dělat?


Všichni uživatelé Betfair mají nárok na promo akci. Abyste mohli získat sázku zdarma ve výši 25 Kčza týden, stačí umístit jeden nebo více tiketů týdně v celkové hodnotě alespoň 125 lei. Pokud například umístíte dva tikety týdně, není pro účast v soutěži nutné, aby oba měly hodnotu 125 lei, ale vklad jednoho může být 80 lei a druhého 45 lei. Každá vstupenka musí obsahovat minimálně 4 výběry, které mohou být z jakéhokoli sportu.


Každý výběr musí být před živým přenosem (před začátkem zápasu) a musí mít minimální kurz 1,5. Berou se v úvahu pouze tikety umístěné na trhu sázkových kanceláří, tikety na burzovním trhu nejsou způsobilé. Do promo akce také nebyly zahrnuty vstupenky, které zcela nebo zčásti využívaly Cash Out, bonusové prostředky nebo ty, které byly umístěny se speciální možností Acca Edge.


O odměně


Pro každý týden, ve kterém uzavřete sportovní sázky ve výši alespoň 125 lei, vám bude připsána sázka zdarma v hodnotě 25 lei. Sázka zdarma se připisuje každý měsíc a musí být využita maximálně do 48 hodin, a to také na trhu sázkových kanceláří. Dá se použít na jakýkoli sport, na jakékoli úrovni. Pamatujte ale, že v případě výherní sázky pomocí sázky zdarma se na účet nepřipíše její hodnota, ale pouze dosažený zisk.


Souhrn


· Pokud nemáte účet na Betfair, vytvořte si jej zde

· Umístěte jeden nebo více tiketů každý týden s celkovou sázkou alespoň 125 lei

· Tiket musí mít alespoň 4 výběry, minimální kvóta výběru je 1,5

· Tiket musí být umístěn před živým přenosem na Trh sázkových kanceláří

· Každý měsíc vám bude poskytnuta sázka zdarma 25 lei za předchozí týden

· Sázka zdarma musí být vsazena do 48 hodin od připsání kreditu na jakýkoli sport, za každou cenu


Profita de promotie in fiecare saptamana >>>