Obtine un freebet de 200 Kčla Australian Open

První grandslamový turnaj roku se blíží ke konci , dozvíte se již ve čtvrtfinále na palubovce mužů i žen.
 
Na druhý týden sázkové kanceláře Grand Slam Winmasters (klikněte zde pro recenzi) pro nás připravila akci pouze na turnaj dvouhry mužů a žen, kde je odměna max. 200 Kč, nabízeno formou sázky zdarma. Pokud tedy uzavřete do 26. ledna 3 sázky po 100 lei (celkem 300 lei), před živým přenosem a/nebo živě, s minimálním kurzem 2,00 získáte záruku sázka zdarma v hodnotě 100 lei. Pokud místo toho ke stejnému datu uzavřete 5 sázek po 100 lei a s minimálním kurzem 2,00, získáte sázku zdarma ve výši 200 lei na Australian Open. Výplatní sázky, sázky uzavřené na sázky nebo sázky, které jsou v rozporu, nejsou způsobilé. Navíc poslední typ sázky může vést ke zrušení promo akce.
 

thumb_588766fe9a329_1485268734.png

Jednou z našich výhod je, že na stejný zápas lze podat více sázek. Vzhledem k tomu by bylo dobré počkat na live sázky, protože tam lze vyhrát kurz 2,00 snadněji, alespoň teoreticky. Vyzkoušet ale můžete i sázky pre-live, z nichž dvě jsou podle nás vítězné, pokud Raonic a Wawrinka vyhrají. Upřímně, nemyslíme si, že by se Federer mohl dostat znovu do finále Grand Slamu a Rafael Nadal do semifinále, hra mezi nimi není během turnaje tak přesvědčivá. || English 545
 

Jaké jsou podmínky sázky zdarma?


Akce je určena pouze rumunským klientům. Sázka zdarma bude připsána na účet 27. ledna a lze ji uzavřít na jednu sázku. Musí mít minimální kurz 2,00 a zápas, na který lze vsadit, je finále dvouhry žen nebo finále dvouhry mužů. Pokud je sázka uzavřená pomocí sázky zdarma vítězná, bude na účet vrácen zisk, nikoli hodnota sázky zdarma. A v tomto případě může být promo akce zrušena, pokud provedete protichůdné sázky. Pokud například vsadíte s bezplatnou sázkou, že hru vyhraje určitý hráč, a vložíte na skutečné peníze skutečnost, že jeho soupeř zvítězí, s největší pravděpodobností bude sázka zdarma zrušena a vám zůstane pouze skutečný sázka na peníze.
 
Feat.1: riseproject