Obtine zilnic un pariu gratuit pentru e-sports

V posledních letech uchvátí stále více Rumunů, zejména mladých lidí u počítačových her se střílením. Pro ty, kteří to nevědí, se na toto téma pořádají různé světové turnaje, turnaje, kterých se účastní omezený počet týmů a kde jsou nemalé ceny. Takový turnaj se koná mezi 27. únorem a 4. březnem, celkové ceny jsou 500 000 $, přičemž první tým získá polovinu částky. S ohledem na tento turnaj, který se nazývá IEM (Intel Extreme Masters) a koná se v Katovicích, nám bookmaker Unibet nabízí bezplatnou sázku 25 lei na den, pokud vsaďte si na e-sporty || Česky 537


5a96f7195de25_1519843097.jpg


Ce trebuie sa fac?


Všichni uživatelé Unibetu mají nárok na denní sázku na e-sporty zdarma. Nejprve se musíte rozhodnout pro propagaci na této stránce a poté vsadit předživou sázku na turnaj IEM. Sázka na tiketu může být jednoduchá nebo násobná, v případě násobku musí být všechny výběry z turnaje IEM. Hodnota sázky zdarma je 25 lei, pro její získání musí být minimální sázka vámi podané sázky 50 lei a minimální kurz 1,4.


O odměně


Sázka zdarma bude připsána na váš účet následující pracovní den po podání kvalifikační sázky. Platí 7 dní od připsání kreditu a lze jej umístit na jakýkoli sport a za jakoukoli cenu, ale živě. V případě výherní sázky se na účet nepřipisuje hodnota sázky zdarma, ale pouze zisk.


Souhrn


· Pokud nemáte účet Unibet, vytvořte si jej zde

· Zvolte promoakci „Získejte sázka zdarma ve výši 25 Kčna finále IEM v e-sportech ”z této stránky

· Uzavřete předživou sázku ve výši alespoň 50 lei do 4. března na turnaj IEM e-sports

· Bez ohledu na výsledek sázky obdržíte sázku zdarma ve výši 25 lei

· Postup lze opakovat každý den

· Sázka zdarma musí být uzavřena živě do 7 dny úvěru


Ukažte své dovednosti v sázení na e-sporty