Optiunea Action Betting de la Unibet iti decide pariul in cateva secunde

Este cunoscut faptul ca, in general, pariorii doresc sa obtina un profit cat mai rapid in contul lor, indiferent  la ce mijloace ar apela. Sigur, toate casele de pariuri dispun de pariuri live, insa pana ca rezultatul final al meciului pe care l-am ochit sa se decida poate dura zeci de minute sau chiar mai bine de o ora.
 
Pro ty, kteří ještě nevědí, sázková kancelář Unibet, kterou má většina Rumunů na mysli, již nějakou dobu zavedla možnost akčního sázení, kterou lze vidět || | 533 doar in cazul pariurilor live, zejména na tenis, ale toto zařízení najdeme také pro fotbal, volejbal nebo basketbal. Akční sázení je registrovaná ochranná známka společnosti Unibet, v této sázce můžete vsadit na vítěze dalšího bodu v tenisu, na tým, který provede další out, pokud mluvíme o fotbale nebo o metodě skórování dalšího koše (trestný hod, 2 body, 3 body), pokud mluvíme o basketbalových zápasech.
 

58f19e2d09fb2_1492229677.jpg


Který sport by nám touto metodou mohl přinést větší zisk?


Možnost Action Betting od Unibetu rozhodne o vaší sázce během několika sekund, zvláště pokud mluvíme o tenisových bodech. Nemůžeme říci, že existuje mnoho fotbalových a basketbalových zápasů, které tuto možnost nabízejí. Namísto toho většina živých tenisových zápasů, zde dokonce s odkazem na ty v turnajích ITF, nabízí tento typ sázek, není divu, že uživatelé preferují tenis, pokud jde o akční sázení.
 
Ve skutečnosti, pokud jsou sázky Action Betting ve fotbale a basketbalu založeny na štěstí v podílu více než 60 %, pokud jde o tenisové body, štěstí již nehraje tak rozhodující roli. Tady jde spíše o hráče v práci, šance je mnohem vyšší, že získá bod, pokud bude mít prospěch z dobré služby.
 
K uzavření takové sázky však musíme jednat bezprostředně po skončení předchozího bodu. Tuto metodu jsme také vyzkoušeli, protože jsme zvědaví, zda máme dostatek času na uzavření sázky. I když od okamžiku uzavření sázky do jejího přijetí uplyne přibližně 5 sekund, pauzy mezi body jsou obecně delší než 10 sekund, což je dostatečně dlouhá doba na podání námi navrhované sázky.
 
Nutno říci, že v případě tenisu se můžeme rozhodnout i pro vítěze dalšího bodu, nejen toho aktuálního, zatímco z hlediska volejbalu můžeme sázet na vítěze dalších 5 bodů. Mimochodem, po tenisu je sport, kde se nejčastěji vyskytuje možnost sázení na akci, volejbal. Bohužel v případě volejbalu nelze možnost vsadit si na další bod příliš často, protože přestávka mezi body je často krátká a doba zpracování sázek je na tento způsob trochu příliš dlouhá. To by byla jediná nevýhoda možnosti akčního sázení, nebo spíše stránky Unibet, ale doufáme, že to bude brzy vyřešeno.
 

Jak poznáme možnost akčního sázení?


Jak jsem řekl na začátku článku, možnost Akčního sázení je velmi žádaná mezi těmi, kteří chtějí vydělat v krátkém čase, protože jich není málo. Pro co nejvyšší viditelnost se proto muselo nějak zvýraznit. Možnost je snadno rozpoznatelná, s logem Unibet a červeným rozlišovacím znakem vedle. live

Concluzii
  • Optiunea Action Betting se poate gasi doar la casa de pariuri Unibet si doar la meciurile live
  • Výsledek takové sázky je obecně za několik desítek sekund nebo ještě méně
  • Ve všech sportech se akční sázení vztahuje k dalšímu bodu nebo další důležité fázi, s výjimkou fotbalu a ledního hokeje, kde se vztahuje na tým, který provede další hod z okraje, respektive tým, který obdrží další eliminace
  • Ze známých sportů jsou tenis a volejbal ty, ve kterých štěstí nehraje tak důležitou roli při zisku bodu
  • Možnost sázení na akci je nejčastější v tenise a volejbale

 
Vyzkoušejte akci Akční sázení a začněte vyhrávat rychlým tempem