Orice pariu in Leganes vs Real Madrid primeste cota 10

Ve středu od 19:45 se duel odehraje v La Liga mezi Realem Madrid a Leganes, která se měla odehrát v 16. kole, kdy byl Real Madrid na mistrovství světa klubů. Nyní jsou "Galactics" působivě ofenzivní, v posledních 5 kolech nastříleli 23 branek a nemyslíme si, že bude problém prosadit se proti týmu, který v předchozích 3 mistrovských zápasech nebodoval. Pokud uzavřete tuto sázku nebo jakoukoli jinou sázku se skutečným kurzem vyšším než 1,2 doma online Netbet získáte zvýšený kurz 10,0.


5a8c4df2bce96_1519144434.jpg


do ? Poté proveďte vklad, ale dejte si pozor, aby vklady prostřednictvím Skrill nebo Neteller nesplňovaly podmínky pro akci. Po dokončení těchto kroků umístěte první předživou a jedinou sázku na tiket v zápase La Ligy s jakýmkoli kurzem vyšším než 1,2. Jakákoli sázka na Leganes vs Real Madrid obdrží kurz 10, pokud má kurz vyšší než 1,2, přičemž maximální sázka, která se kvalifikuje pro zvýšený kurz, je 40 lei. Můžete vsadit vyšší sázku, ale rozdíl se počítá podle skutečného kurzu.


La promotie sunt eligibili utilizatorii care isi creeaza cont la Netbet pana la ora meciului folosind codul COTA10. Efectueaza apoi un depozit, insa ai grija ca depozitele prin Skrill sau Neteller nu se califica la promotie. Dupa indeplinirea acestor pasi plaseaza un prim pariu pre-live si singur pe bilet in meciul de La Liga pe orice cota mai mare de 1.2. Orice pariu in Leganes vs Real Madrid primeste cota 10 daca are o cota mai mare de 1.2, miza maxima care se califica in vederea cotei marite fiind 40 lei. Poti plasa o miza mai mare, diferenta calculandu-se insa la cota reala.


O odměnách


Daca pariul tau este “verde”, castigul obtinut in urma cotei reale se va acorda cash instant, pentru ca restul, pana la maxim 400 lei, sa ii primesti sub forma de bonus in maxim 48 ore de la incheierea partidei. In cazul unui pariu necastigator ti se va ramursa dublul mizei, pana la 80 lei. 


Pokud je sázka vítězná, bonus musí být vrácen maximálně do 7 dnů od připsání 4krát s minimálním kurzem 1,6 a v případě, že nevyhraje, 6krát se stejným minimem šance. Pokud dáváte přednost vícenásobné jízdence, každý výběr musí mít hodnocení alespoň 1,6. Sázky Simple Forecast / Tricast na koňské dostihy nebo sázky na handicap a méně / více se neberou v úvahu


Souhrn || Čeština: na Netbet do středy, 19:45, s použitím kódu "COTA10" | || 539


·         Inregistreaza-te la Netbet pana miercuri, ora 19:45, folosind codul “COTA10”

·         Depozitele prin Skrill si Neteller nu participa la promotie

· Předběžně sázejte na jakýkoli výběr s podílem vyšším než 1,2 v zápase mezi Leganes a Real Madrid

· Při zvýšeném kurzu se počítá maximálně 40 lei

· V případě „zelené“ sázky obdržíte hotovost podle navýšeného kurzového kreditu ve formě bonusu || | 543

·         Daca pariul este pierdut ti se va rambursa dublul mizei, pana la 80 lei

· Bonus musí být vsazen do 7 dnů 4krát, pokud je sázka vítězná, a 6krát pokud nevyhrává

· Každá sázka / výběr na tiketu musí mít minimální kurz 1,6


Získejte až 400 lei podle zvýšeného kurzu