Orice selectie are cota 10 in Barcelona vs Villarreal

Vzhledem k tomu, že Villarreal bude hrát zápas příštího kola s La Corunou, tým již sestoupil, můžeme říci, že „žlutá ponorka“ si zajistila postup do Evropské ligy. Rozdíl mezi ní a Getafe na 7. místě je navíc 5 bodů a Getafe zbývá odehrát jen dvě hry. Na druhou stranu, Barcelona už je mistrem, zápas pro ni není příliš velký. Obě kapely se setkají dnes večer od 21:00. Protože se v tomto zápase může stát cokoli, příznivá je propagace sázkové kanceláře Netbet, podle níž má jakýkoli výběr v Barcelona vs Villarreal kurz 10.


5af2f3b670acd_1525871542.jpg


Co musím udělat?


Této promo akce se nemůže zúčastnit každý, ale pouze ten, kdo se zaregistruje na Netbet do konce příslušné hry pomocí kódu „COTA10“. Poté proveďte vklad, ale pozor, vyhněte se metodám Skrill a Neteller, po kterých můžete vsadit live nebo pre-live sázku, ale pouze na tiket, na zápas mezi Barcelonou a Villarrealem. Skutečná vybraná kvóta může být tak malá, jak chcete, maximálně 50 lei se počítá pro zvýšenou kvótu. Pokud vsadíte více, rozdíl bude vypočítán s kurzem na webu. Zbytek do maximální výše 500 lei bude připsán jako bonus do 72 hodin od konce hry. Pokud sázka na zápas v Barceloně nevyhraje, bude vám vrácen dvojnásobek vkladu, až do výše 100 lei. Bonus musí být vrácen do 7 dnů od připsání na minimální kvótu 1,6, v případě zvýšené kvóty musí mít každý výběr minimální kvótu 1,6. Pokud je sázka na zápas v Barceloně vítězná, musí se losovat 4krát, a pokud sázka nevyhrává, 6krát.


Despre recompense


In cazul unui pariu “verde”, vei primi instant cash castigul conform cotei normale, pentru ca restul pana la maxim 500 lei sa ti se crediteze ca bonus in cel mult 72 ore de la incheierea partidei. Daca pariul pe meciul Barcelonei este necastigator ti se va rambursa dublul mizei, pana la 100 lei. Bonusul trebuie rulat in termen de 7 zile de la creditare pe o cota minima de 1.6, in cazul unei cote marite fiecare selectie trebuind sa aiba cota minima 1.6. Daca pariul pe meciul Barcelonei este castigator rulajul trebuie efectuat de 4 ori, iar daca e necastigator de 6 ori.


Souhrn


· Vytvořte si účet u Netbet do středy večer pomocí kódu COTA10

· Proveďte vklad, ale ne přes Skrill a Neteller

· Uzavřete sázku live nebo pre-live na jakýkoli výběr, který chcete v zápase mezi Barcelonou a Villarrealem

· Při zvýšené kvótě se bere v úvahu maximálně 50 lei

· Pokud je sázka „zelená“, dostanete hotovostní výhru podle běžného kurzu, zbytek do maximální výše 500 lei a dostanete ji jako bonus do 72 hodin

·         In cazul unui pariu necastigator ti se va rambursa dublul mizei, pana la 100 lei

· Bonus se musí hodit s minimálním kurzem 1,6 do 7 dnů, v případě násobku tiket každý výběr musí mít minimální kurz 1,6

· Losování musí být provedeno 4krát, pokud je sázka vítězná, a 6krát, pokud není vítězná


Bez ohledu na to neprohrajete z výsledku