Orice selectie are cota 10 in Čeština vs Finlanda

Rumunsko bude hrát čtvrtý přátelský zápas roku v úterý, ve 20:30 na stadionu Ilie Oana, soupeřem Finsko. "Trikolóry" vyhrály pouze ve 3 přátelských zápasech, soupeři se jmenovali Izrael, Švédsko a Chile. Vzhledem k výsledkům „trikolóry“ se jistě najde mnoho těch, kteří budou tento zápas sledovat a dokonce na něj sázet. Home online Netbet vám usnadní misi a nabídne kurz 10,0 na jakoukoli sázku, kterou si v tomto zápase vyberete.


5b15959c54021_1528141212.jpg


Co musím udělat?

Promo akce se budete moci zúčastnit, pouze pokud si vytvoříte účet na Netbetu do času zápasu (úterý, 20:30) nebo i během něj pomocí kód "COTA10". Poté proveďte vklad vklad bez použití metod Skrill a Neteller, poté vložte první sázku živě nebo předem -live jakýkoli výběr zápasu mezi Rumunskem a Finskem. Pro zvýšený kurz se počítá až 50 lei, pokud vsadíte více, rozdíl se vypočítá s normálním kurzem.


O odměnách

Jakýkoli výběr má v Česká republika vs. Finsko kurz 10, pokud je sázka, kterou uzavřete, „zelená“, získáte okamžitá peněžní výhra odpovídající normálnímu kurzu, takže zbytek až do maximálně 500 lei vám bude připsáno jako bonus maximálně za 72 hodin. V případě nevýherní sázky vám bude vrácen dvojnásobek vkladu, až do výše 100 lei. Bonus musí být vložen do 7 dnů od připsání s minimálním kurzem 1,6, každý výběr musí mít minimální kurz 1,6 v případě vícenásobného tiketu. Bonus se musí hodit 4krát, pokud je sázka výherní, a 6krát, pokud je nevýherní. Simple Forecast / Tricast sázky na koňské dostihy, ale také sázky na handicap nebo Under / Over se při běhu neberou v úvahu.


Shrnutí

  • Vytvořit účet Netbet do úterý, 20:30
  • Proveďte vklad, ale ne přes Skrill nebo Neteller
  • Umístěte první sázku živě nebo před živým přenosem na jakýkoli výběr v přátelském utkání mezi Rumunskem a Finskem
  • Pro zvýšený kurz se bere v úvahu maximálně 50 lei
  • Pokud je sázka „zelená“, získáte okamžitou peněžní výhru podle kurzu na stránce, protože zbytek až do maximální výše 500 lei, které budou připsány jako bonus do maximálně 72 hodin
  • V případě nevýherní sázky vám bude vrácen dvojnásobek vkladu, až 100 lei
  • Bonus musí být vsazen do 7 dnů s minimálním kurzem 1,6 v případě vícenásobný tiket každý výběr musí mít minimální kurz 1,6
  • Roll musí být proveden 4krát, pokud je sázka vítězná, a 6krát, pokud není vítězná