Vsaďte nyní Valentin Gheorghe v kurzu 6,50

FCSB Football Club vstřelil 52 gólů 26 a je tým s nejsilnějším útokem v 1. lize. V neděli večer tým vedený Antonem Petreou porazil ve 26. kole 1. ligy Chindii Târgovişte v Národní aréně v Bukurešti skóre 3:2 ( Darius Olaru 47, Valentin Gheorghe 67, 77 – Daniel Popa 15, Mihai Butean 21). Na nejlepší bookmakeři FCSB má 2,75 šance na výhru titulu.

Vali Gheorghe stálo 150 000 eur

Gigi Becali a profitat de retrogradarea Astrei Giurgiu, transferându-l la începutul lunii septembrie pe Valentin Gheorghe. Extrema stângă în vârstă de 25 ani a semnat un contract pe 5 ani cu gruparea bucureşteană, unde are un salariu de 200.000 de euro pe sezon. Latifundiarul din Pipera i-a plătit lui Ioan Niculae suma de 250.000 de euro pentru transferul fotbalistului. În septembrie 2021 Valentin Gheorghe era cotat la 900.000 de euro de site-ul Transfermarkt a nyní v hodnotě jednoho milionu eur.

Odehráno 3 zápasy v 2. lize

Před příchodem do FCSB Football Club začal Valentin Gheorghe a hrát 3 zápasy za Astru Giurgiu ve 2. lize, 1:0 venku s AFK Csikszereda, 1:0 doma s Viitorul Pandurii Târgu Jiu a 1:1 venku s Dacií Unirea Brăila, bez vstřelení gólu. Hráč byl po dosažení druhého patra v dobré náladě, ale přišla nabídka od FCSB, která byla z finančního a kariérního hlediska velmi lákavá a normálně ani chvíli neváhal a podepsal na 5 let. || 611

Debutoval na FCSB v rumunském derby

Vali Gheorghe debutoval v „červených“ "modré" tričko jako předkrm, 12. září a ne v žádném zápase, ale s Dinamem Bukurešť. FCSB vyhrál 6:0 a bývalý hráč "černých ďáblů" vstřelil v 54. minutě gól a ve 37. minutě způsobil vyloučení Steliana Filipa. " Tento debut jsem si nepředstavoval, moc jsem chtěl vyhrát, ale ten rozdíl mě nezajímal. Dal jsem krásný gól, jsem moc rád, že jsem začal gólem ", řekl hráč.

V pondělí mu bylo 25 let

Fotbalista FCSB se narodil v Ploiešti 14. února 1997 , na Valentýna. V období 2015-2021 hrál pouze za Astru Giurgiu, za kterou nastřílel 20 gólů ve 108 zápasech. Tento hráč dal ke svým narozeninám speciální dárek, když v zápase s Chindií Târgovişte vstřelil 2 góly ve 26. kole Liga 1. O přestávce to bylo 2:0 pro Dâmboviţu, ale ve 46. minutě vstoupila na hřiště Vali Gheorghe, která v 67. a 77. minutě vstřelila branky 2 a 3 po dvou velkých chybách umístění Adriana Ioniţăe.

Vali Gheorghe se stala „tajnou zbraní“ FCSB

De când a venit la Fotbal Club FCSB, fosta extremă stânga a "alb-negrilor" a jucat în 17 meciuri şi a marcat 6 goluri, câte 1 gol cu Dinamo Bucureşti, FC Argeș Piteşti, FC Botoşani şi campioana CFR Cluj şi 2 goluri cu Chindia Târgovişte. Cu excepţia derby-ului cu Dinamo Bucureşti, în care a fost integralist, Vali Gheorghe a marcat ultimele 5 goluri din postura de rezervă. De obicei antrenorul Anton Petrea îl trimite pe teren între minutele 67 şi 77 iar jucătorul a marcat goluri foarte importante.

Cifrele din acest sezon ale "armei secrete" a FCSB-ului

12.09.2021, FCSB – Dinamo Bukurešť 6-0
1 gól v 54. minutě (hrálo se celý zápas)

31.10.2021, FCSB - FC Argeș Piteşti 2-1
(vloženo v 60. minutě místo Budescu) (a intrat în minutul 60 în locul lui Budescu)

21.11.2021, FCSB - FC Botoşani 3-1
1 gól za minutu 77 (zadán v minutě 69 místo Olaru)

23.01.2022, FCSB - CFR Kluž 3-3
1 gól v 71. minutě (vloženo ve 46. minutě místo října Popescu)

13.02.2022, || | 744 FCSB - Chindia Târgovişte 3-2