Pariaza fara risc la Manchester United vs Chelsea

Derby 28. kola Premier League se hraje v neděli od 16:00: 05, na Old Trafford mezi Manchesterem United a Chelsea. V Chelsea tour vyhrála 1:0, v předchozích 7 přímých střetnutích se hostům bez ohledu na jméno nepodařilo skórovat. V případě, že uhodnete, jaký bude výsledek nedělního zápasu, zveme vás k uzavření vhodné sázky, bookmaker Sportingbet Pokud tak učiníte, nabízí vám bezpečnou sázku


5a91b79548af4_1519499157.jpg


Co musím udělat?


Všichni uživatelé Sportingbet se mohou zúčastnit promo akce, ať jsou noví nebo staří. Jediné, co musíte udělat, je vsadit před přímým přenosem a jedinou sázku na tiket na správné skóre mezi Manchesterem United a Chelsea. Minimální vklad je 20 lei. Uzavřené sázky s možností Vyplatit, stejně jako sázky podané pomocí sázky zdarma / bonusu nejsou v rámci promo akce brány v úvahu.


O odměně


Pariaza fara risc la Manchester United vs Chelsea, in cazul in care pariul va fi necastigator miza fiindu-ti rambursata sub forma unui freebet in valoare de 20 lei. Primul pariu necastigator de minim 20 lei pe derby-ul din Premier League va fi rambursat. Astfel, poti plasa doua pariuri pe scor corect, in speranta ca unul dintre ele va fi castigator. In acest fel esti sigur ca vei primi freebetul de 20 lei. Acesta se va credita imediat dupa solutionarea pariurilor, fiind valabil timp de 7 zile. Nu exista nicio restrictie privind folosirea freebetului.


Rezumat


· Pokud nemáte účet Sportingbet, zaregistrujte se zde

·         Plaseaza cel putin un pariu pre-live pe meciul dintre Manchester United si Chelsea

· Minimální sázka je 20 lei

· V případě, že jste netrefili správné skóre, obdržíte sázku zdarma v hodnotě 20 lei

· Sázka zdarma musí být spotřebována do 7 dnů od připsání kreditu


Akce se může zúčastnit kdokoli