Pariaza live in Premier League si obtine 100 Kčfullbet

Dnes, 12. srpna, budou v první fázi tři zápasy z Premier League. V 15:30 začnou Liverpool a West Ham, respektive Southampton a Burnley, večer zakončí derby mezi Arsenalem a Manchesterem City. Pouze se dvěma sázkami umístěnými na jeden nebo oba zápasy, které začnou v 15:30, získáte plnou sázku, která může dosáhnout výše 100 Kč. To vše pouze u bookmaker Betano.


5b710ddb9b90f_1534135771.png


Co musím udělat?

In primul rand, acceseaza-ti contul Betano, Sekce „Promo akce“, podsekce „Mise“ a vyberte tlačítko Začněte "Misi" vedle mise "Premier League Ecstasy". Minimální sázka pro každou sázku je 10 lei a minimální sázka je 1,6 Dupa aceea, plaseaza doua pariuri live pe una sau ambele partide din Premier League care vor incepe la 15:30. Miza minima pentru fiecare pariu este 10 lei, iar cota minima 1.6. Pokud se rozhodnete pro Cash Out v jednom ze dvou zápasů, nebudete již mít nárok na povýšení. Také sázky s vrácenými vklady se do promo akce nezapočítávají.


O odměně

Vsaďte živě v Premier League a získejte plnou sázku 100 Kč sázky vyhráváte nebo prohráváte. Ve skutečnosti je maximální plná sázka 100 lei, její hodnota je 50 % součtu sázek dvou sázek. Plná sázka musí být uzavřena s minimálním kurzem 1,5 pouze na zápas mezi Arsenalem a Manchester City. Nezapomínejme, že v případě vítězné sázky obdržíme jak zisk, tak hodnotu plné sázky, což se chová prakticky jako normální sázka.


Souhrn

  • Pokud nemáte účet u Betano vytvořte si jej zde
  • Otevřete svůj účet, sekce „Propagace“, podsekce „Mise“ a klikněte na tlačítko „Start Mission“ vedle mise „Premier League Ecstasy“
  • Plaseaza doua pariuri live pe unul sau pe primele doua meciuri de astazi din Premier League
  • Minimální sázka je 10 lei a minimální kurz je 1,6
  • Obdržíte 50% plná sázka až do 100 lei bez ohledu na to, zda jsou sázky vítězné nebo prohrávající
  • Fullbet musí být vsazen na zápas mezi Arsenalem a Manchester City


Živým sázením můžete snadněji uhodnout výsledek >>>