Pariaza live pe finala CM si obtine 100 Kčfullbet

Mnoho lidí očekává, že ve velkém finále mistrovství světa ve Francii má náskok před Chorvatskem, které šlo do prodloužení pokaždé ve 3 vyřazovacích zápasech. V důsledku toho chorvatská kapela nemusí hrát naplno. Sázet před začátkem zápasu nám ale připadá riskantní, doporučuje se vsadit na úvodní hvizd. Pro tuto hru Bookmaker Betano dokonce nabízí live sázku, po které můžete vyhrát plnou sázku ve výši 100 lei.


5b4a05577178a_1531577687.jpg

Co dělat?

Máte nárok na promo akci, i když jste starý nebo nový uživatel Betano, pro účast musíte pro přístup k účtu, Sekce „Propagace“, podsekce „Mise“ a stiskněte tlačítko „Spustit misi“ vedle mise „Francie vs Chorvatsko“. Do mise se můžete přihlásit do neděle, 18:35. Poté vsaďte na tiket živě jednotlivou sázku na první polovinu zápasu mezi Francií a Chorvatskem. Minimální sázka je 20 lei a minimální sázka je 1,6.


O odměně

Vsaďte živě na finále CM a získejte plnou sázku 100 Kčbez ohledu na to o výsledku vaší sázky. Maximální hodnota je 100 lei, plná sázka představuje 50 % vkladu. Pokud použijete možnost Cash Out, nebudete mít na tuto akci nárok. Celá sázka musí být uzavřena při minimálním kurzu 1,5, v případě vítězné sázky na účet, na který je připsána jak hodnota plné sázky, tak zisk.


Souhrn

  • Pokud nemáte účet Betano, vytvořte si ho zde
  • Otevřete svůj účet, část „Promo akce“, podsekci „Mise“ a vyberte Tlačítko „Zahájit misi“ vedle mise s názvem „Francie vs Chorvatsko“
  • Sázejte živě na první polovinu zápasu mezi Francií a Chorvatskem
  • Minimální sázka je 20 lei a minimální kurz je 1,6
  • Bez ohledu na výsledek okamžitě obdržíte 50% plnou sázku, až 100 lei
  • Plná sázka musí být podána na druhou polovinu finále mistrovství světa , při minimálním kurzu 1,5


Live sázky se vyhrávají více než >>>