Pariaza pe El Clasico si primesti 50 Kčfreebet

Nová epizoda El Clasica se odehraje v neděli od 21. :45, na Camp Nou. Zajímavé je, že v posledních 5 přímých zápasech La Ligy hostitelský tým nevyhrál, ať už to bylo cokoliv. Mělo by se totéž stát dnes večer? Není vyloučeno, zvláště s ohledem na to, že Barcelona se již mistrem stala, není pro ni sázka zápasu tak důležitá. Ať už se rozhodnete vsadit na derby jakoukoli sázku, měli byste vědět, že u sázkové kanceláře Betfair nabízíme akci, podle které můžete získat sázku zdarma v hodnotě 50


5aeea82100a58_1525590048.jpg


Co musím udělat?


Všichni uživatelé Betfair v Česká republika mají nárok na promo akci, ať už jsou staří nebo noví. Jediné, co musíte udělat, je rozhodnout se pro promo akci na této stránce a podat z trhu sázkových kanceláří předběžnou a jedinou sázku na tiket na jakýkoli trh derby La Ligy mezi Barcelonou a Realem Madrid. Sázka musí mít minimální vklad 100 lei a minimální sázka musí být 1,5. Sázky prohlášené za neplatné (DNB nebo handicap), sázky uzavřené s možností Cash Out, ale také sázky umístěné na speciální sázkové příležitosti, jako je „Zvýšený kurz“, nejsou v rámci promo akce brány v úvahu.


O odměně | || 540


Pariaza pe El Clasico si primesti 50 Kčfreebet fie ca pariul este sau nu castigator. Acesta trebuie plasat, de asemenea, pe piata Sportsbook, pe orice partida de fotbal, in cel mult 48 ore de la creditare. In caz ca pariul folosind freebetul e castigator valoarea acestuia nu se va credita in cont, ci numai profitul. 


Souhrn


· Pokud nemáte účet na Betfair, vytvořte si jej zde

· Zvolte promo akci „Sázejte 100 Kča získejte 50 bonusů “, které najdete v horní části stránky Sportovní sázky

· Vsaďte si předem na libovolný výběr zápasu mezi Barcelonou a Realem Madrid

· Minimální kurz je 1,5 a minimální sázka je 100 lei

· Obdržíte sázku zdarma 100 lei bez ohledu na to, zda bude sázka vítězná nebo ne

· The sázka zdarma musí být použita na fotbalový zápas do 48 kreditních hodin


Sázku zdarma mohou získat všichni uživatelé