Pariaza pe Eurovision si castiga un fullbet de 100 lei

Uskuteční se dne večer 12. května finále Eurovize, kde se utká 26 zemí, nikoli však Rumunsko, které poprvé od svého představení vypadlo v semifinále. Na internetu se již objevily předpovědi o konečném umístění, které by vás mohly donutit uzavírat sázky na hudební soutěž. Nejlepší online domovská stránka, jak to udělat, je Betano, která má více než 75 sázek. Určitě najdete alespoň dva z nich s vysokým podílem, s odkazem na propagaci Betano, která vám nabízí šanci vyhrát plnou sázku 100 lei.

5af5c56208fb3_1526056290.jpg


Co mám dělat? || 532 = == Všichni uživatelé Betano, ať už staří nebo noví, mají nárok na promo akci. Chcete-li se zúčastnit promo akce, musíte nejprve do soboty do 22:00 stisknout tlačítko "Zahájit misi", které naleznete ve svém účtu nebo vlevo dole na hlavní stránce kliknutím na tlačítko "Zjistit více" tlačítko v propagačním rámu. Na tiket Eurovize pak můžete vsadit dvě předběžné a jednotlivé sázky. Minimální kurz každé sázky je 1,8 a minimální sázka je 10 Kč. Ve skutečnosti je plná sázka 50 % částky sázek dvou sázek, až do výše 100 lei. Do 15. května včetně budete moci využít fullbet. Betano je jediný online dům, který nabízí fullbet jako odměnu, pokud je sázka vítězná, s přihlédnutím k hodnotě fullbetu, nejen k zisku. Fullbet musí být spuštěn pouze jednou po dobu minimálně 1,5.

La promotie sunt eligibili toti utilizatorii Betano, fie ei vechi sau noi. Pentru a participa la promotie trebuie mai intai sa selectezi pana sambata, ora 22:00, butonul “Incepe misiunea”, care poate fi gasit in contul tau sau in partea stanga jos a paginii principale, dand click pe butonul “Afla mai multe” din chenarul promotiei. Poti plasa apoi doua pariuri pre-live si singure pe bilet din finala Eurovision. Cota minima a fiecarui pariu este 1.8, iar miza minima 10 Kč.


Despre recompensa

Pariaza pe Eurovision si castiga un fullbet de 100 lei chiar daca pariurile tale sunt castigatoare sau nu. De fapt, fullbetul este de 50% din suma mizelor celor doua pariuri, pana la 100 lei. Pana pe data de 15 mai, inclusiv, vei putea folosi fullbetul. Betano este singura casa online ce ofera un fullbet ca recompensa, daca pariul este castigator primind in cont si valoarea fullbetului, nu numai profitul. Fullbetul trebuie rulat o singura data pe o cota minima de 1.5.


Souhrn

· Pokud nemáte účet Betano, zaregistrujte se zde ||

·         Selecteaza butonul “Incepe Misiunea” din contul tau sau din partea de jos a paginii

· Uzavřete dvě předběžné sázky na finále Eurovize

· Minimální sázka na každou sázku je 10 lei a minimální kurz je 1,8

· Bez ohledu na to, zda jsou sázky vítězné nebo neobdržíte plnou sázku v hodnotě 50 % vsazené částky dvou sázek, až do výše 100 lei

· Fullbet musí být vsazen do 15. května s minimálním kurzem 1,5


Nabídka sázek je velmi bohatá >>>