Pariaza pe Liverpool vs Manchester City la cote de 10

Derby tohoto 23. kola Premier League se odehraje bez pochyb, v neděli od 18:00, kdy lídr Manchesteru City odcestuje na Anfield, k zápasu s Liverpoolem. Abychom toho dosáhli, sázková kancelář Netbet nám v souladu s derby předkládá velkolepou nabídku. Bez ohledu na konečný výsledek, který zvolíme, obdržíme po zadání bonusového kódu „COTA10“ hodnocení 10,0. Pak už jen stačí podat jednoduchou sázku před živým přenosem na tým, o kterém si myslíte, že vyhraje hru, nebo dokonce na remízu. Zdůrazněte, že vklady prostřednictvím Skrill a Neteller vám nedávají nárok na propagační akci. Také konečná sázka na konečný výsledek tohoto zápasu musí být první na Netbetu.

5a59f230dfaf1_1515844144.jpg


Ce trebuie facut?

La promotie nu este eligibila toata lumea, ci doar cei ce se vor inregistra la Netbet pana la ora meciului introducand codul bonus “COTA10”. Apoi nu trebuie decat sa plasezi un pariu simplu si pre-live pe echipa care crezi ca va castiga partida sau chiar pe un rezultat de egalitate. De punctat ca depozitele prin Skrill si Neteller nu te fac eligibil la promotie. De asemenea, trebuie ca pariul final plasat pe rezultatul final al acestui meci sa fie primul de pe Netbet.


O odměnách

Pokud konečný výsledek podle vašeho výběru v zápase mezi Liverpoolem a Manchesterem City, vyděláte maximálně 400 lei. Budete tak vyplaceni reálnými penězi podle reálného kurzu na stránce, takže zbytek peněz až do celkové částky podle navýšeného kurzu vám bude připsán ve formě bonusu do 48 hodin od konec hry. Pokud vaše sázka nevyhraje, bude vám vrácen dvojnásobek vkladu až do výše 80 lei 2.3 na vítězství „občanů“. To znamená, že pokud plně využijete promo akci, vsadíte 40 lei a vaše sázka bude vítězná, získáte 120 lei v hotovosti za vítězství Liverpoolu, 144 lei za remízu a 92 lei za vítězství pro ty z Manchesteru. City, abyste mohli získat zbytek částky, až 400 lei, jako bonus. Pokud váš tip nevyhraje, získáte zpět 80 lei, rovněž ve formě bonusu.


In acest moment, cotele reale de pe site pentru rezultatul final sunt 3.00 la Liverpool, 3.6 la remiza si 2.3 la victoria “cetatenilor”. Asta inseamna ca, daca vei profita la maxim de promotie, mizand 40 lei, iar pariul tau va fi castigator, vei obtine in bani cash 120 lei pentru victoria lui Liverpool, 144 lei pentru o remiza si 92 lei pentru o victorie a celor de la Manchester City , pentru ca restul sumei, pana la 400 lei, sa o primesti sub forma de bonus. In cazul in care pontul tau nu este castigator vei primi 80 lei inapoi, tot sub forma de bonus.


Do 7 dnů od obdržení musíte bonus vsadit na minimální kurz 1,6 v případě tiket násobek každý výběr musí mít minimální kurz 1,6. Pokud je vaše sázka Premier League vítězná, bonus musí být hozen 4krát, a pokud není vítězný, musíte ho hodit 6krát. Sázky Forecast / Tricast na koňské dostihy nebo jednoduché sázky Handicap nebo Under / Over se při běhu neberou v úvahu.


Souhrn

· Zaregistrujte se u sázkové kanceláře Netbet pomocí bonusového kódu „COTA10“

· Vklad jakýmkoli způsobem kromě Skrill a Neteller || Czech - Français 541

·         Plaseaza un pariu pe rezultatul final in meciul dintre Liverpool si Manchester City 

· Kurz je 10,0, maximální sázka je 40 lei

je "zelená" obdržíte hotovost výhru odpovídající skutečnému kurzu na stránce, zbytek obdržíte jako bonus

· Pokud sázka nevyhraje, bude vám vrácen dvojnásobek vkladu, až na 80 lei

· Bonus musí být vržen s minimálním kurzem 1,6 během maximálně 7 dnů 4krát, pokud je sázka vítězná, a 6krát, pokud není vítězná


Poti alege orice rezultat final doresti >>>