Pariaza pe loterii virtuale cu Lucky 6

Každý týden zkouší štěstí desetitisíce, ne-li statisíce lidí v lotu 6/49 a více. Některé pouliční sázkové kanceláře také nabízejí loterie po celém světě, přičemž loterijní hry to dohánějí.
 
Bylo tedy jen otázkou času, kdy online sázkové kanceláře které nemají pouliční agentury, které by veřejnosti nabídly loterijní sekci. A kdo jiný by měl udělat první krok, když ne Netbet, dům, který kromě těžení z největšího registračního bonusu si de cele mai bune promotii, in ultimele luni si-a imbunatatit oferta introducand doua metode cu ajutorul carora poti efectua depozite fara sa ai nevoie de card de credit. Este vorba de depozitele od agentur Smith & Smith a ty s pomocí Netbet card, platné v agenturách Favbet.
 
Netbet nevsadil na skutečné loterie ale na virtuální, kde můžete hrát kdykoli a jak chcete, taková hra začíná rande v 5 minut. Hra se jmenuje Lucky 6 a najdete ji v sekci "Casino" nebo v "Lucky 6". Mechanismus není příliš jednoduchý, alespoň pro ty, kteří nejsou na loterie zvyklí, ale abyste mu porozuměli, můžete si prohlédnout tolik kol, kolik chcete, aniž byste cokoli platili.
 

Kolik možností sázení mám?


Pravidla virtuální loterie jsou trochu podobná loterii 6/49, dokonce i bingu, jen na Netbetu je celkem 48 kuliček, ideálně abyste trefili 6. Z 48 se losuje neméně než 35. Pokud se rozhodnete dokončit kupon výběrem 6 čísel, vyhrajete 10 000násobek vkladu, pokud prvních 6 vylosovaných čísel budou vaše vlastní čísla na kuponu . Pokud uhodnete 6 čísel z prvních 7 losování, vyhrajete 7 500násobek vkladu a tak dále, jak můžete vidět na obrázku níže. Pokud čísla na kuponu vyjdou z prvních 34 tahů, vyhrajete dvojnásobek investované sázky, a pokud je uhodnete po prvních 35 tahech, bude vám vrácena sázka, minimálně 2 Kč.
 
5905927bab0f1_1493537403.png
 
Ale Netbet vám nabízí další možnosti sázení, nejen se snaží předpovědět 6 míčků. Můžete si vybrat i více čísel (od 7 do 10), musíte trefit všech 6, ale samozřejmě, že výhry budou nižší, ale také vyšší sázka, pokud to uděláte. Můžete také předpovědět číslo, které vyjde v prvních 5 tahech, a pokud jej trefíte, sázka se vynásobí 8, aby se určila výhra.
 
V Lucky 6 si také můžete vybrat barvu první koule (celkem 8 barev), pokud bude první vylosované číslo sudé nebo liché. Můžete si také vybrat, zda bude většina z prvních 5 čísel sudá nebo lichá, zda první číslo bude menší nebo větší než 24,5 nebo zda bude součet prvních 5 čísel větší nebo menší než 122,5. Zároveň vám Netbet nabízí možnost nahlédnout do statistik předchozích kol toho dne || bylo sudé / liché, to, ve kterém bylo prvních 5 čísel sudých / lichých atd.de a consulta statistica privind rundele anterioare din acea zi, dintre acestea enumerand: cea mai extrasa bila, culoarea primei bile, procentul in care primul numar a fost par/impar, cel in care primele 5 numere au fost pare/impare etc.
 
Milovníci loterijních her i rychlí výherci si tuto hru jistě rychle oblíbí, zejména proto, že v každém kole mohou být výhry velmi vysoké.
 
Přejděte na Netbet a užijte si Lucky 6 >>>