Pariaza pe meciuri virtuale la Winmasters

Nedávno Winmasters spuštěno a nový typ sázky, jedna se v ostatních nenachází online sázkové kanceláře s licencí v Česká republika. Jde o možnost sázení na virtuální zápasy, typ sázky, ve které najdeme mnoho výhod.
 

Co je virtuální shoda?


Nejprve musíme upřesnit, že virtuální zápasy nemají nic společného s virtuálními sázkami, kde konečný výsledek poskytuje software, zápas se ve skutečnosti neodehrává. Virtuální zápas postaví tváří v tvář dva fotbalové týmy, obvykle z nejvyšších evropských šampionátů (stejných nebo různých), týmy, které v krátké době odehrají skutečný zápas. Winmasters zatím nabízí na tomto trhu 3 nebo 4 druhy sázek. Jde o Konečný výsledek, Méně / Více než 1,5 gólu, Méně / Více než 2,5 gólu a Méně / Více než 3,5 gólu nebo jakékoli jiné 3 varianty Méně / Více. Určitě se brzy objeví další možnosti. Virtuální zápasy najdete uprostřed na první stránce. Někdy se u jednoho zápasu zobrazí tlačítko, takže když vyberete „Vsadit nyní“, zobrazí se více virtuálních zápasů.
 

Jak určíte konečný výsledek virtuálního zápasu?


Proto se virtuální zápas skládá ze dvou týmů, které se účastní různých skutečných zápasů. Konečný výsledek virtuálního zápasu bere v úvahu pouze góly vstřelené nabízeným týmem, nikoli góly druhého týmu. Jinými slovy, konečný výsledek virtuálního zápasu nezávisí zcela na skutečném zápase.
 
Cítíme se trochu zmatení, proto uvedeme příklad. Řekněme, že ve fázi Serie A se Lazio střetne s Atalantou a Interem Milán v Palermu, virtuálním zápasem mezi Laziem a Interem. Pokud Lazio vstřelí dva góly proti Atalantě a Inter tři proti Palermu, bude konečný výsledek virtuálního zápasu 2-3. Inter tak virtuální zápas vyhraje, bez ohledu na výsledky týmů ve dvou reálných zápasech. To automaticky znamená, že vítězi budou také možnosti Více než 1,5 gólu, Nad 2,5 gólu a Nad 3,5 gólu.
 

Jaké výhody a nevýhody najdeme ve virtuálních zápasech?


Asi největší výhodou je, že virtuální zápas ztělesňuje výsledky dvou týmů vybraných ve skutečných zápasech. Tedy podle nás je výhodnější vsadit na to, že v tom virtuálním duelu padne více než 1,5, 2,5 nebo 3,5 gólu. To proto, že když jeden z týmů měl horší den a nedokázal vstřelit žádnou branku, budeme naději vkládat do počtu branek druhého týmu, který by mohl nabrat lepší formu. Obecně platí, že Winmasters nenabízí virtuální zápasy se slabými týmy, ale s některými na vrcholu tabulky, od kterých se očekávají góly.
 
Na druhou stranu, pokud vsadíme na jinou možnost, riskujeme, že sázka bude od prvního skutečného zápasu nevýherní. Pokud tedy vsadíme na vítězství týmu, nemusí skórovat, a pokud vsadíme, že padne méně než 2,5 gólu, jeden z týmů vstřelí 3.
 
Jedinou nevýhodou je, že virtuální zápasy nelze kombinovat na tiketu ani s jinými virtuálními zápasy, ale ani se skutečnými zápasy, bez ohledu na sport, ze kterého pocházejí. Ale díky výhodě, kterou jsem uvedl výše, vidíme, že virtuální zápas má více šancí na úspěch než sázka na stejné varianty (konečný výsledek a pod/nad) skutečného zápasu.