Pariaza pe semifinalele Campionatului Mondial si obtine 200 Kčfullbet

Na konci týdne vyšlo toto vydání Mistrovství světa skončí 10. a 11. července, sehraje se semifinále, které se odehraje mezi Francií a Belgií, respektive Chorvatskem a Anglií. Vzhledem k těmto dvěma hrám sázková kancelář Betano představuje akci, kterou byste si neměli nechat ujít, mají na ni nárok všichni uživatelé. Poté můžete vydělat plnou sázku v hodnotě až 200 lei.


5b45932ee1fef_1531286318.png

Co musím udělat?

přístup ke svému účtusa iti accesezi contul Betano, sekce "Propagace", podsekce "Mise" a klikněte na tlačítko "Zahájit misi" vedle mise s názvem "Před finále". Do mise můžete vstoupit do 11. července do 22:30. Poté vložte živou a jedinou sázku na tiket na jedno ze dvou semifinále mistrovství světa. Minimální sázka je 20 lei a minimální kurz je 1,8. Trhy, na které můžete vsadit, jsou "Konečný výsledek" nebo Méně než (nebo další) “. Ve skutečnosti


Despre recompensa

Pariaza pe semifinalele Campionatului Mondial si obtine 200 Kčfullbet daca pariul tau care indeplineste toate cerintele este castigator. De fapt, maximální plná sázka je 200 lei, což má hodnotu 50 %. Fullbet musí být uzavřen do 13. července, 23:59, s minimálním kurzem 1,5. Pokud je sázka / tiket na účtu výherní, obdržíte jak zisk, tak hodnota betano, Betano je ve skutečnosti jediná sázková kancelář, která poskytuje plné sázky jako odměnu.


Shrnutí

  • Pokud nemáte účet u Betano, vytvořte si jej zde
  • Acceseaza-ti contul, sectiunea “Promotii”, subcategoria “Misiuni” si apasa butonul “Incepe misiunea” din dreptul misiunii “Inainte de finala”
  • Plaseaza un pariu live pe una dintre cele doua semifinale ale Campionatului Mondial
  • Způsobilé sázky jsou „Konečný výsledek“ a „Celkový počet gólů nad / méně (nebo další)“
  • Minimální vklad je 20 lei a minimální kurz je 1,8
  • Pokud je sázka vítězná, obdržíte plnou sázku ve výši 50 % vkladu, až 200 lei
  • Plnou sázku je nutné vsadit do 13. července 23:59. s minimálním kurzem 1,5


Vyberte si sázku, kterou si myslíte, že vyhraje >>>