Sázka na budoucího mistra Rumunska

Nová sezóna 1. ligy začala a sázkové kanceláře již sázejí na budoucnost vítěz šampionátu. A to i přesto, že nás čeká mimořádně podivná sezóna, ve které bude mnoho týmů postiženo finančními problémy.

 

I když se nepodařilo prosadit v předchozím vydání a ztratil během této letní přestávky extrémně důležitého hráče, Steaua je i letos vnímána jako hlavní favorit na zisk titulu. Tým z Ghencey přišel o Alexe Chipciua a v jednu chvíli se proslýchalo, že by tým mohl opustit i Nicusor Stanciu. Becali chtěl do týmu přivést Ante Puljiče, bývalého obránce Dinama, ale neuspěl, protože nakonec podepsal smlouvu s Tomem Tomskem.

 

Astra Giurgiu se mu podařilo vyhrát loňský rumunský šampionát a v tréninkovém období si vedl relativně dobře, porazil FC Kodaň a vyhrál Rumunský pohár. Týmu Giurgiu se také podařilo provést důležitý přestup a přivést do své skupiny Sapunaru.

 

Dinamo je považováno za třetího favorita na zisk titulu. Tým bude mít ohnivý začátek a první letošní zápas sehraje proti Astře Giurgiu. Zbývá tedy čekat, jak se Ioanu Andonemu podaří zaplnit mezeru v obraně po odchodu Ante Puljiče. ​​

 

Pandurii Targu-Jiu a ASA Targu Mures jsou týmy s nejvyšší čtvrtou a pátou šancí, ale je nepravděpodobné, že se jeden z nich dočkáme vítězství po play-off 2017.

 

Sázky || | 556

 

Pokud si myslíte, že Steaua znovu zvítězí, Unibet vám nabízí kurz 2,50, ale pokud vsadíte na vítězství Astra Giurgiu , můžete těžit z podílu 3,50. Dále Dinamo, Pandurii a ASA Targu Mures mají kurzy 7,00, 9,00 a 15,00, v tomto pořadí.