Agresivní sázení vs. opatrné sázení

Existuje několik typů online sázkařů, někteří dávají přednost opatrnosti, pokud jde o přijímání rizika.vlastní peníze, ostatní naopak agresivní
 
Obecně platí, že jakmile se zaregistrují u sázkové kanceláře, uživatelé se stanou obezřetnými z touhy, aby během několika hodin nepřišli o celou svou banku nebo její velkou část. Tato opatrnost se projevuje podáváním sázek s nízkými kurzy nebo nízkými sázkami. Strategie se může krátkodobě vyplatit, ale nejsme tak přesvědčeni, že pokud budeme stejně obezřetní, vygenerujete zisk za dva měsíce, a to zejména pokud sázíte na malé kurzy.inregistreaza la casa de pariuri, utilizatorii devin prudenti, din dorinta de a nu isi pierde intreaga banca, sau mare parte din ea, in doar cateva ore. Aceasta prudenta se manifesta plasand pariuri avand cote mici sau mize mici. Strategia poate da randament pe termen scurt, insa nu suntem la fel de convinsi ca, fiind la fel de prudenti, vei genera profit si peste doua luni si asta mai ales daca mizezi pe cote mici.
 

5991620b8de6e_1502700043.jpg
Zdroj fotografie: www.vincentbravo.com
 
Abychom lépe pochopili, o čem mluvíme, řekněme, že uzavřeme 200 sázek s individuálním vkladem 10 lei na kurz 1,25. Celkový investovaný vklad je tedy 2 000, pro abychom získali zpět náš vklad a nejméně 160 sázek musí vyhrát. Nezkušený hráč by mohl říci, že kurz 1,25 je velmi pravděpodobně vítězem. V mnoha případech tomu tak ale není, i když statistiky malý podíl potvrzují. Samozřejmě to také závisí na zvoleném sportu, v některých sportech je šance na vítěze s nízkým kurzem vyšší než v jiných.
 

Zde najdete malého průvodce sporty, které by vám mohly přinést vyšší zisk, a těmi, kterým byste se měli vyhnout

 

Pomůže mi agresivní sázení k zisku?


Pokud tedy sázíte pouze na malé kurzy, zejména pokud vkládáte vysoké sázky, je riziko, že brzy zbankrotujete, velmi vysoké. Pokud jde o agresivní sázení, mohou ho praktikovat ti, kteří sázejí živě, ti, kteří používají určitou strategii, ti, kteří jsou přesvědčeni, že tato předpověď vyhraje, ti, kteří chtějí získat zpět předchozí prohru nebo jednoduše uživatelé doufat, že „vystřelím z děla“.
 
Agresivním sázením rozumíme umístění vysoké sázky, vysoké sázky nebo obojího. Samozřejmě, abyste mohli sázet agresivně, musíte dát velký význam statistikám a pečlivě prostudovat výsledky posledních zápasů hráčů / týmů, které se střetnou. Pokud nenaznačují nic ve prospěch prognózy vysokých kurzů nebo pokud neznáte nejnovější informace, které by mohly způsobit, že se tento tip stane vítězem, je lepší tento tip neumisťovat jen kvůli kvótě.
 

Kombinujte agresivní sázení s obezřetným sázením


Závěrem lze říci, že sázení nepomáhá ani přehnaná opatrnost ani přehnaná agresivita, pokud přistoupíte pouze na jednu z těchto „strategií“, s největší pravděpodobností podstatně snížíte svůj bank nebo dokonce zbankrotujete rychleji, než byste si mysleli. Nejefektivnějším řešením je tedy kombinace obou možností. Při umístění jedné sázky na tiket se doporučuje použít agresivní sázení a pokud provedená analýza ukáže, že tip je více než 75 % šance na úspěch. Ve všech ostatních případech doporučujeme opatrné sázení s nízkými až středními sázkami.