Pariorul profesionist Solomon: “nu vizionez meciurile pe care pariez”

Pariorul profesionist Solomon ne-a oferit un interviu in care am discutat despre modul in care isi alege pariurile si principiile la care adera.
 

58ac8e6f922eb_1487703663.jpg

Profesionální sázkař, který nabízí sázkové tipy na webu Intelbet.ro pod jménem Solomon - jeho skutečné jméno je Basil, je mu 35 let a je manažerem malý komplexní hoteliér z Ruska.
 
- Basile, řekněte nám, jak se pro vás sportovní sázení stalo koníčkem? || Česky 535

Pariez doar pe baschet si practice acest sport ocazional. Soarta m-a adus in preajma oamenilor care pariaza pe NBA. Mi-au insuflat dragoastea pentru baschet si am inceput sa invat acest sport prin prisma pariurilor sportive. Mi-am pus la punct o strategie, pe care o aplic de 8 ani cu succes. Orice pariori isi alege sportul pe care il cunoaste cel mai bine si pe care il analizeza cu cea mai mare placere. Pentru mine, acest sport este baschetul.

- Dupa parerea ta, baschetul este un sport mai predictibil?

Din punctul meu de vedere baschetul este un sport mai predictibil decat fotbalul sau alte sporturi. Dar, in orice caz, indiferent de sport, trebuie sa urmezi o strategie. Trebuie sa iti administrezi corect banca atat in situatii dificile, cat si in situatii favorabile.

- Můžete nám doporučit sázkovou kancelář pro sázení na basketbal? Na koho sázíte?

Sázím na mnoho sázkových kanceláří, ale z legálních sázkových kanceláří v Česká republika doporučuji Betano, Netbet a | || 544 Unibet. U těchto sázkových kanceláří jsme našli nejlepší kurzy a nejbohatší basketbalovou nabídku.

- Preferujete sázení před zápasem nebo live?

Raději sázím před zápasem, nejsem příznivcem live sázení, i když se přiznám, že čas od času zhřeším. Ve dnech, kdy analyzuji zápasy, strávím i 10 hodin, než se rozhodnu pro několik sázek, ze kterých později vyberu 1-2, které podám (výjimečně přes 2). propadák série?

- Cat timp iti petreci in mod normal pentru analiza meciurilor?

In zilele in care analizez meciuri petrec chiar si 10 ore pana ma hotarasc la mai multe pariuri, din care ulterior selectez 1-2 pe care le plasez (rareori peste 2).

- Esti ingrijorat de seriile de pariuri pierzatoare?

Zpočátku jsem se obával jakýchkoliv sázek, ale časem jsem se začal učit z prohraných sázek. Zápasy, na které sázím, nesleduji, protože již uzavřenou sázku stejně nemohu ovlivnit. Protože nejsem zvyklý sázet živě, raději sleduji zápas v replayi, abych přesně pochopil, kde jsem v analýze udělal chybu.

- Vyhráli jste vyšší sázky?

Pokud mluvíme o kurzech, nedávno jsme na kombinovaném tiketu chytili kurz 72. Pokud mluvíme o výdělcích, před několika lety jsme dosáhli zisku 5 000 $.
 
- A konečně, můžete něco předat uživatelům Intelbet?

To, co všichni uživatelé Intelbet chtějí, je v první řadě zdraví a štěstí. Také schopnost analyzovat, inspirovat a být trpělivý, protože bez nich je těžké v sázení uspět.