Pariorul profesionist Wallberg: "cred ca acest domeniu m-a ales pe mine"

Wallberg se připojil k tipérovi tým Intelbet v srpnu 2016 a již poskytl více než 150 analýz sledujícím stránky Intelbet. Na čem je jeho analýza založena? Jaké má zkušenosti? Abyste vy, kteří sledujete jeho tipy a analýzy, abyste ho lépe poznali, položil jsem mu několik otázek. || Česky: 528
 

58f9deb23030a_1492770482.jpg

- Nejprve nám řekněte pár slov o sobě.

Jsem kluk, který má rád sport obecně a tak nějak, sice mě to přitahovalo, když jsem byl malý, ale neměl jsem možnost sledovat určitý výkonnostní sport, zůstal jsem v kontaktu a myslím, že tento obor si mě vybral a měl jsem šanci stát se součástí dynamického, mladého týmu bookmakerů, s nimiž jsem se za posledních 10 let vyvinul. Jsem nadšený z cestování, rád poznávám nová místa a prožívám emoce dobrodružství, a to jak v tuzemsku, tak v zahraničí; Hudbu mám moc rád, je téměř nepřetržitou součástí mého každodenního života, ať už je to klid v kanceláři, doma, když relaxuji po náročném dni, nebo v autě (a ne tady v tichu), když jdu na procházku bez určitého cíle pouze pro odpočinek
 
Cvičil jsi nebo stále provozuješ určitý sport?

Nikdy jsem nehrál výkonnostní sport, ale fotbal mě přitahoval odmala, vyrostl jsem na kraji města a měl jsem spoustu míst, kde si „odpálit míč“, což se stává, alespoň na svátky, od rána do večera. Nyní je to s volným časem těžší, ale během roku, když nám to počasí dovolí, shromáždíme partu kamarádů, kolegů a každý týden chodíme na fotbal na syntetické hřiště. Stejně jako když mám volno, dokážu si najít čas a nějakou motivaci (lenost je v krajině také přítomná) chodím běhat, a pokud to zvládám neustále jako cvičení na pár týdnů, účastním se i různých kříže a běžecké závody organizované
 
Na jaký sport obvykle sázíte?

Fotbal, král sportů, se nachází téměř výhradně v mých sázkách. Je to i proto, že mám aktuální sportovní zpravodajství, sleduji fotbalové zápasy / shrnutí z hlavních evropských šampionátů a navíc v práci jsem s tímto sportem neustále v kontaktu, zodpovídám za fotbalovou nabídku. Občas sázím na tenis, basketbal nebo dlouhodobé akce, ale to se stává jen když je soutěžní přestávka a fotbalových akcí je na výběr velmi málo, nebo cítím potřebu zpestřit a uspět alespoň myslím, že jsem našel zajímavou a hodnotná sázka na důvěru.
 
Jaké typy sázek preferujete? Před zápasem nebo živě?

V průběhu let jsem sázel jak před zápasem, tak živě. Bezesporu ale mohu říci, že preferuji předzápasové sázky. K životu potřebujete hodně sebekontroly, nejednou mohu říci, že se stalo, že všechen zisk plynoucí z několika týdnů, kdy jsem dodržoval svůj plán a použitou strategii, jsem ho zcela promrhal za pár hodin života sázení . V předzápasových sázkách, které obvykle následují po analýze, nebo jiných přesvědčeních, instinktech atd. víte, že se těšíte z příznivého výsledku a tím pádem máte všude zelenou, nebo jestli je to ten druhý nešťastný případ, kdy jste jako býk a vidíte jen červená před očima, analyzujte příčiny, které k tomu vedly, olízněte si rány a dejte si pauzu do další fáze, kdy proces obnovíte. V případě live sázení se ale domnívám, že pokušení se v případě prohrané sázky co nejdříve zotavit je mnohem větší a často nezohledňujete žádnou strategii. Jsem přesvědčený, že někteří z vás možná preferují live sázení a daří se jim z nich neustále vydělávat různými strategiemi nebo proč ne jen inspirací, ale pro mě už to skoro není preference, možná jen když mám možnost pokrýt sázka (například mi na tiketu zbývá pouze jeden zápas a živé kurzy jsou ve prospěch krycí sázky).
 
Máte určitou možnost sázení, kterou neustále hrajete?

Nejčastěji se hraje o konečný výsledek, celkový počet gólů v zápase, góly pro týmy a handicapy (někdy asijské, s tak širokým sortimentem s různými dostupnými maržemi, které mohou vaši sázku výrazně upevnit nebo vám dát určitou míru důvěry , alespoň v případě asijských handicapů / součtů, ve kterých se rozhodneme pro hodnotu, ve které se nám vrátí celá / část vkladu v případě, že sázka neproběhla přesně tak, jak jsme očekávali). Když zkouším "pocitovou" sázku, rozhodnu se také pro Pauza / Konečné sázky nebo proč ne správné skóre, kde jsme odměněni odpovídajícími kurzy, ale to se stává velmi zřídka.
 
U kterých online sázkových kanceláří v Česká republika obvykle sázíte a proč?

Na Betano, Unibet a NetBet obvykle sázím především proto, že mají velmi bohatou nabídku a nikdy se nestane, že by neměli určitou sázku, kterou bych chtěl hrát, ani před nějakou dobou, a pak proto, že si myslím, že mají nejkonkurenceschopnější a výhodné kurzy. Je však vhodnější mít účet u většiny online domů nebo u co největšího počtu z nich, abyste mohli využít i ten nejlepší podíl nabízený na trhu nebo určitý typ sázky, který nelze nalézt v nabídka všech domů.. Mnozí možná nevěnují pozornost takovým detailům, ale z dlouhodobého hlediska jsou opravdu cenné a pouze zvyšují zisk.
 
Co zvažujete při provádění analýzy a na čem jsou založeny vaše předpovědi?

Kritérií je zde poměrně dost. Velmi důležitá je například fáze, ve které je soutěž součástí zvolené události (většinou se vyhýbám sázení na začátku mistrovství, raději počkám, až se věci trochu „urovnají“, abych mohl vytvořit přesnější ), následuje přidělení nižšího rozpočtu / důvěry / ​​těmto sázkám. Domnívám se, že existuje více ideálních momentů a s extra výhodou na naší straně, kdy můžeme sázet, například poslední část šampionátu, poslední třetina, kdy jsou týmy důslednější, aby dokončily své cíle, nebo se snažily vyhnout sestupu. atd. nebo fáze 4-5 ze skupin Ligy mistrů, kdy se silné týmy, pokud neměly začátek, vzpamatují a jsou prakticky nuceny získávat vítězství s lepšími kurzy. Obvykle obvykle beru v úvahu aktuální formu týmů, abych spekuloval o určitých vytvořených vzorech (samozřejmě, a to je obrat, protože všichni víme, že každá série / rekord má svůj konec), a to je často, když obvykle sázím na vstřelených gólech týmů nebo na celkovém součtu, historii mezi týmy a potřeby daného okamžiku, stejně jako program a jaké fáze pro ně následují, mohou být některé týmy nemotivované v námi zvoleném setkání atd.
 
Kolik času trávíte analýzou fotbalových zápasů, na které jste vsadili?

Vzhledem k tomu, že jsem téměř neustále v kontaktu se zápasy a nabízenými kurzy na ně, mohu říci, že jsou jako lovecké zvíře a svou kořist „čichám“ pomalu; To znamená, že od začátku týdne jsem si vědom zápasů, které mohou být z určitých úhlů pohledu zajímavé, v průběhu týdne pak sleduji kolísání kurzů, pokud nějaký je, abych se mohl více věnovat a studovat zápasy z mého pohledu. mají potenciál vsadit.
 
Řekněte nám něco o své první sázce, kterou jste uzavřeli – pamatujete si? ​​

Určitě ano. Pamatuji si, že jsem byl na střední škole a i když neměli takový rozsah a otevřenost/mediální pokrytí, jaké v současnosti těží ze sázení u nás, přijel jsem spíše ze zvědavosti s některými kolegy do agentury Astra (současná Casa Pariurilor), kde s naivitou typickou pro gamblera, který se chystá uzavřít svou první sázku, jsem k tomu tiketu neustále přidával zápas, ještě jeden a ještě jeden, až se sešlo asi 12-14 událostí (u každé jsem byl naprosto přesvědčen, že „to nemůžu si pomoct, ale vyjít ven") a s velkým nadšením jsem vložil 2000 lei se ziskem přes 1 milion (aktuální 2 lei za asi 100) a čekal, až se vrátím a vyzvednu si peníze. Samozřejmě to tak nebylo, protože mě tehdy vzali z poloviny zápasů a po nějaké době jsem zjistil, že mnoho cest do agentury v žádném případě nemělo za cíl zvýšit mou výhru, ale dát další tiket. || | 556
 
Jaký byl váš největší zisk?

Někde kolem 4000 lei. Pamatuji si, že jsem viděl vzor v konfrontacích mezi Catanií a Juventusem v Serii A a byl jsem natolik přesvědčen o vývoji mezi nimi v tom zápase, že to bude 1 Break a X Final. Catania otevřela skóre, které zůstalo stejné až do přestávky, Juve vyrovnalo hned na začátku druhého poločasu a zůstalo tak až do konce, 1:1. Ale v kapitole "Byl jsem blízko k výhře ve výši", přesně před dvěma lety si vzpomínám, že jsem si vzal jeden z posledních zápasů na tiket, měl jsem přes 2,5 gólu v zápase Cordoby ve Španělsku Segunda, kde hrál pak Florin Andone, tým zažil velmi velkolepý moment a v jeho zápasech padlo mnoho gólů; v tomto zápase tomu tak nebylo a při odehrání pouhých 8 lei mi unikla výhra asi 12 000.
 
Existuje zápas, tým nebo soutěž, na kterou za žádných okolností nesázíte?

Možná jsem neměl být dostatečně disciplinovaný, abych si udělal takovou „černou listinu“, nejspíš by tam byly nějaké týmy, které mě často vytahovaly, ale ne, nemůžu říct, že by existoval nějaký tým nebo soutěž donutil jsem se nikdy nesázet.
 
Máte nějakou sázkařskou pověru?

Nejsem pověrčivý typ, ale kdybych si měl na jednu vsadit, bylo by „lepší vyhrát než prohrát“. Vážně, opravdu nemám žádné pověry, ale se skutečnou tendencí se jím stát je, že první zápas, který si vyberu, když budu dělat tiket, už ho nehraju, často se mi stává, že první zápas zápas, který mě začne vyvádět, rozptýlí veškeré emoce hned od začátku a raději je mám co nejblíže konci, takže pověra by mohla být „lepší s méně hrou a výhrou v sázce než s jednou více a větší výhra se dostane k příjemci. “

***

Pokud ještě nejste předplatitelem, přihlaste se k odběru tipů profesionálního sázkaře Wallberga abyste byli vždy aktuální o jeho sázení doporučení.