Kombinovaná sázka Premier League

První vybraný zápas je zápas mezi Sotuhamptonem a Sunderlandem, kde vám doporučuji vsadit vítězství hostitelů, zde je ce:

Southampon neměl příliš dobrý vstup do sezony, stejně jako Sunderland. Pokud oba prohráli v soubojích s giganty Manchester (Southampton na United, Sunderland doma s City), dokázali „Svatí“ v první fázi remizovat s Watfordem, místo toho ve druhém odehraném zápase Sunderland prohrál doma s nově povýšil Middlesbrough. Sunderland má také řadu zranění, chybí neméně 7 hráčů. Takže si myslím, že tým Evropského poháru jako Southampton se pokusí vyhrát před svými vlastními fanoušky, což se jim, myslím, podaří. || English 530

Al doilea meci ales este cel dintre Hull si United, unde va recomand sa mizati pe victoria oaspetilor, iata si de ce:

Myslím, že nikdo nepochybuje o tom, že United letos bojují o titul, po velmi dobré přestupové kampani letos v létě a po přivedení Mourinha. Ve 3 oficiálních zápasech na United se Mourinho dokázal prosadit ve všem. United samozřejmě hrají něco jiného než minulou sezónu, mnohem krásnější fotbal, mnohem efektivnější. Takže po prvních zápasech letošní sezóny, ve kterých United vyhráli 2:0 a 3:1, jsem si jistý, že se to v tripu z Hullu opět prosadí, tým je v tuto chvíli příliš malý na to, aby mohl dělat problémy United, i když jsme v Premier League, kde se může stát cokoliv.

Southampton – Sunderland 1, kvóta 1,47 (NetBet)
Hull – Manchester United 2, kurz 1,47 (NetBet)