Sázka dne (13.02)

Pro dnešek jsme vybrali dva zápasy; vlastně jediné, které se budou hrát v nejvyšších ligách v Anglii a Španělsku.
 

thumb_58a1b5fd7a0bc_1486992893.jpg
 

Bournemouth – Manchester City


Navzdory dobrému začátku sezóny Bournemouth vymřel a v poslední době není ve formě. V posledních 5 zápasech zaznamenala pouze 2 body.

City naopak roste do formy a dokázalo překonat palčivou porážku, kterou utrpělo proti Evertonu (0:4). City přichází po 3 dobrých zápasech a má útočníka ve skvělé formě v osobě Gabriela Jesuse. Sázky jsou ještě vyšší pro "občany", protože vítězství by je posunulo na 2. místo a přiblížilo je vedoucímu Chelsea o 8 bodů.

Tým Pepa Guardioly se pokusí vytvořit výhodu na stole brzy, aby si usnadnil zápas, a proto věřím, že Manchester City dá gól v prvním poločase.
 

Eibar – Granada


Další zápas, na který vsadím, je zápas La Ligy mezi 8. místem, Eibarem a týmem na 19. místě, Granadou.
   
Eibar má zatím sezonu nad očekávání, daří se mu dosahovat výsledků, které mu umožnily vystoupat až na 8. místo, Granada je však ve složité situaci. Od prvního místa, které by mu zajistilo přežití v první španělské lize, okupované Leganes, které má zápas navíc, ho dělí 5 bodů. Případné dnešní vítězství Granady by je přivedlo ke 2 bodům v „zelené“ zóně. Můj názor je, že zápas bude otevřený, Granada se bude snažit získat body a Eibar bude chtít vítězství, které by ho přivedlo k baráži s týmem na 7. místě, Athletic Bilbao.

      Bournemouth – Manchester City: Hosté skórují v PR (1,48)
Eibar – Granda: Oba týmy skórují (2,00)
      Konečná kvóta: 2,96 (Unibet)


Zdroj fotografie: www.mirror.co.uk