Sázka dne (19.02) – Kurz 3

Braga – Benfica

Pont: Oaspetii marcheaza 2+ (1.87)
 
58a95d1371337_1487494419.jpg
 
Začnu odvážnou sázkou. Odvážné s ohledem na kurzy dané sázkovými kancelářemi na možnost této sázky.

Po výhře FC Porto v pátečním utkání s červenou lucernou Tondelou přišel tým z hlavního města o první místo ve prospěch draků, kteří mají v tuto chvíli náskok dvou bodů. Proto pouze vítězství může na konci tohoto kola vynést Benficu zpět do čela tabulky.

Braga je tým s evropskými aspiracemi, který však není v příliš dobré formě. Tým je aktuálně na 4. místě v Evropské lize a stále doufá ve 3. místo v kvalifikaci Ligy mistrů, kterou aktuálně pořádá Sporting Clube. Braga potřebuje velmi dobré hřiště, aby mohla skončit nad Sportingem, což znamená, že potřebuje v dnešním zápase také 3 body.

Oba týmy potřebují vyhrát, a proto si myslím, že nás čeká otevřený zápas. Rozdíl dělá moment, kdy Benfica dokázala před pár dny porazit Borussii Dortmund v Lize mistrů a Braga přichází po 4 zápasech, ze kterých získala pouhé 2 body. Ani jeden tým v tomto utkání nechybí.

AC Milán – Fiorentina

Most: Fiorentina nebo stejný (X2): 1,69
 
thumb_58a961b9bd510_1487495609.jpg

Ale jak padl velký Milan ...

Fanoušci Rossoneri byli startem sezony překvapeni nad očekávání svého oblíbeného týmu. Milán byl dlouhou dobu v pozici, která mu zajistila kvalifikaci do Ligy mistrů. Ale od té doby se věci změnily.

Aktuálně je Milan na 7. místě s náskokem jednoho bodu na 8. místo, obsadili ho i dnešní soupeři a od prvního evropského místa ho dělí 6 bodů. Fiorentina přichází po velmi důležitém vítězství v Evropské lize na hřišti Borussie Moenchengladbach, ale v šampionátu má oscilační vývoj. V posledních 5 zápasech získala 10 bodů, ale také ji rozdrtil AS Řím (0-4). Milan naopak za posledních 10 zápasů vyhrál pouze 3x, což je statistika, která se podle mě po dnešním zápase nezlepší.

Fiorentina nemá žádnou výraznou absenci. Těm z Milána budou chybět Bonaventura, De Sciglio, Romagnoli, Montolivo a Luca Antonelli. Střelec gólu Carlos Bacca je v krizi formy, nová akvizice Deulofeua ještě nezazářila a Suso toho sám moc nezmůže. Obrana Fiorentiny podle mě udělá své.


Konečné hodnocení: 3,16 (Unibet)
 

Zdroj fotografií: www.mirror.co.uk