Sázka dne (25.02)

Watford – West Ham

První zápas, na který jsem se rozhodl vsadit, byl zápas Premier League mezi Watfordem a West Hamem. Po katastrofálním začátku sezóny pro tým Slavena Bilice na šampionátu i v Evropě, kde jej vyřadila Astra, se West Ham pomalu začal vzpamatovávat a aktuálně mu patří 10. místo. Potěšující je, že současná forma „kladiv“ je docela dobrá, když dokázali v posledních 10 zápasech získat 6 vítězství. Mimochodem, jediný zápas za posledních 5, ve kterém nebodovali, byl ten proti Manchesteru City.

West Ham letos v zimě posílil: Je pravda, že přišli o Payeta, který si vynutil odchod, ale přivedli náhradu za Skota Snodgrasse a zabetonovali obranu přivedením veterána Fonteho ze Southamptonu, mimochodem vítěze Eura 2016

Naopak Watford je aktuálně na 13. místě a 10 bodů nad sestupovými místy. Nemyslím si, že tým Waltera Mazzarriho má reálnou šanci na sestup, ale nechápu, jak by mohl doufat v umístění alespoň v první polovině tabulky. Tým má oscilující vývoj a věčné problémy se zraněními. V současné době mají Pereyra, Pantilimon, Ambrabat a Behrami zdravotní problémy. Watford inkasoval gól v 7 z posledních 8 ligových zápasů.

Můj názor je, že West Ham dá gól alespoň jednou. || English: King James Version: 268 = Guingamp - Monako
Pont: West Ham marcheaza (1.30 @ Fortuna)

Guingamp - Monaco

Monakové přicházejí po zápase proti Manchesteru City v Lize mistrů, kde vstřelili 3 góly. Je pravda, že také obdrželi 5. Přestože stále mají šanci kvalifikovat se dále, nikdy nezanedbávali důležitost šampionátu. V současné době jsou na prvním místě a mají velkou šanci stát se na konci sezóny korunovanými šampiony.
 
thumb_58b16203b6a45_1488019971.jpg

Poté, co byla poslední etapa zmatená, Monako si již nemůže dovolit dělat špatné kroky. Je známo, že Monako má v této sezóně nejlepší útok v Evropě, když ve 26 zápasech nastřílelo 76 branek. S Falcaem, Mbappem a Bernardem Silvou ve skvělé formě bychom měli očekávat dobrý zápas od Monaka, protože Leonardo Jardim nemá důvod šetřit vaše hráče.

Guingamp dosáhl v této sezóně doma skvělých výsledků, jako je vítězství 2:1 proti Lyonu a PSG, ale jejich nedávná forma zanechává mnoho přání: prohráli 4 z posledních 5 zápasů.

Tip : Monako dává 2+ góly (1,66 @ Fortune)

Hull – Burnley

thumb_58b167464d722_1488021318.jpg

Hull je tým revitalizovaný po příchodu Marca Silvy. Tým dokázal doma porazit Liverpool a Manchester United a zdá se být mnohem solidnější. Je pravda, že pro tento zápas má Marco Silva dost bolestí hlavy: Mbokani je nachlazený a může chybět, Clucas je suspendován a Ryan Mason je nedostupný poté, co utrpěl zlomeninu lebky v důsledku zápasu proti lídrům Chelsea. I tak se zdá, že s ohledem na momentální formu je tým v tomto zápase schopnější dosáhnout kladného výsledku.

Burnley má na vlastním hřišti výborný kurz, ale na silnici je na tom velmi špatně, v 11 zápasech získalo pouze jeden bod. Je pro mě těžké uvěřit, že dnes budou moci vyhrát. ==

Pont: Hull castiga oricare dintre reprize (1.65 @ Fortuna)

 

 


Konečný kurz: 3,57 u sázkové kanceláře Fortune