Sázka dne

Máme tu nový den plný kvalitního fotbalu, ve kterém příležitost analyzovat dva zápasy Premier League.
 

58a04cfd991d1_1486900477.jpg

 

Burnley - Chelsea
 

Zápas, který slibuje, že bude nesmírně zajímavý. Na jedné straně máme lídra šampionátu, který je ve velmi dobré formě, Chelsea; na druhé straně barikády máme tým, který zažívá velmi zvláštní sezónu v Burnley.
    
Burnley prošlo v této sezóně mnoha změnami. V žebříčku domácích zápasů je Burnley 4. místo v Lize mistrů. Doma tým Sama Dyche zaznamenal ne méně než 9 vítězství, poražen byl pouze třikrát. V posledních 6 zápasech inkasovalo Burnley pouze jeden gól. Na cestách to však není tak růžové. V 11 venkovních zápasech získalo Burnley pouze jeden bod a nejméně 10 porážek. Dnešní tým čeká dobře organizovaná hra, ze které budou vedoucí hodně bolet. Chelsea však může využít chybný krok, který udělal tým z 2. místa Tottenham, a v případě vítězství může být 12 bodů od druhého místa. Alespoň do zítřka, kdy dojde k vítězství pro člověka. City by přivedlo „občany“ na 2. místo, 10 bodů za Chelsea (samozřejmě, pokud dnes vyhrají, v Burnley).

Cu toate acestea, Chelsea poate profita de pasul gresit facut de echipa de pe locul 2, Tottenham, si se poate distanta la 12 puncte de locul secund in eventualitatea unei victorii. Cel putin pana maine, cand o victorie a celor de la Man. City i-ar aduce pe "cetateni" pe locul 2, la 10 puncte in spatele lui Chelsea (evident, daca acestia ar invinge astazi, la Burnley).

Chelsea se pokusí z tohoto tripu získat 3 body a já se přikláním k tomu, že se jim to podaří. UNIBET nabízí kurz 1,60, že Chelsea dá alespoň 2 góly.
 

Swansea – Leicester


Další velmi zajímavý duel, na který jsem se rozhodl vsadit. Swansea i Leicester jsou v choulostivé situaci a mají jediný bod před Hullem, který je na 18. místě, což je první sestup. || Čeština: 545
     
Se změnou trenéra a příchodem Paula Clementa ke kormidlu Velšanů se jejich hra značně zlepšila, výhrami proti Southamptonu a Liverpoolu. Leicester je naopak od chvíle, kdy se v minulé sezóně stal mistrem, v útlumu a atmosféra kolem týmu není vůbec příznivá.

Za těchto okolností věřím, že Leicester dnes nezvítězí.

Burnley - Chelsea OM2 + (1,60)
Swansea - Leicester 1X (1,38)
Konečný kurz: 2,21 - vsaďte tento tiket na Unibet