Pariuri antepost ce merita plasate pe campionatele de top

In luna august vor incepe toate cele 5 campionate de top (Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga si Ligue 1), tento online dům představuje spoustu sázkových antepostů.
 
Mnoho z nich bude k dispozici po začátku šampionátu, ale kurzy se samozřejmě budou měnit v závislosti na výkonu týmu / hráče do té chvíle. Vzhledem k tomu, že šance jsou vysoké, že kurzové sázky, které hodláme po prvních kolech snížit, by bylo nejlepší podat před začátkem šampionátu, aby se případně, v jejich čase, dal počítadlo mít garantovaná záruka.
 

Ligue 1

 
  • Datum zahájení: 4. srpna
Ve Francii už byla udělena první trofej sezony. Jde o Superpohár, PSG zvítězilo před Monakem, skóre 2:1, poté, co bylo o přestávce vedeno. Monako je držitelem titulu, během sezóny vstřelilo nejméně 107 gólů, o 24 více než PSG, a obsadilo druhé místo. PSG zatím neudělalo dojem, pokud jde o přestupy, ale je velmi blízko tomu, aby přivedl Neymara. A s Brazilcem v ofenzivě budou mít Pařížané zřejmě hodně navrch.
 
5980f309e2168_1501623049.jpg
Zdroj fotografie: www.france24.com
 
Místo toho se Monakové letos v létě rozešli s Benjaminem Mendym, Bernardem Silvou a Bakayokem, třemi z obranných pilířů. Věříme tedy, že Monako bude minimálně na začátku sezóny trpět v defenzivě. Nevidíme jiné týmy v boji o titul než tyto dva, a proto vidíme, že favorit PSG vyhraje titul s tempem 1,2. Nebo, abychom si byli jisti, mohli bychom zvolit, že PSG bude na konci sezóny umístěno výše než Monako na konci sezóny s kurzem 1,18.
 
Dalším zajímavým soubojem, který bookmaker nabízí, je souboj mezi Lille a Nice. V minulé sezóně skončilo Lille 12., zatímco Nice skončilo třetí. Toto umístění na stupních vítězů nebylo náhodné, protože před dvěma ročníky Nice skončilo 4. Je pravda, že Lille bylo 5., ale s velmi slabou ofenzivou. Je také pravda, že Lille provedlo nějaké drahé nákupy, ale nepůsobilo to, jména hráčů, která přinesli, nám nic neříkají. Proto si myslíme, že Nice tentokrát skončí před Lille.
 

Premier League

 
  • Datum zahájení: 11. srpna
Když už mluvíme o nejvelkolepějším, ale také nejnepředvídatelnějším mistrovství v Evropě, je pro nás těžké nabídnout zde předpověď z hlediska sázek na outpost. Našli jsme však dva, kteří mají podle nás velkou šanci na výhru. První cílí na Harryho Kanea, nejlepšího střelce minulé sezony. V letech 2016-2017 skončil Tottenham na druhém místě s nejlepším útokem v lize. Nyní si nemyslíme, že to bude případ takového výkonu.
 
5980f32a10f41_1501623082.jpg
Zdroj fotografie: www.sportsmole.co.uk
 
Minulé vydání Kane zaznamenal 4 hattricky, ve svém dosud nejlepším výkonu. Nemyslíme si, že Angličan teď bude mít podobnou sezónu, a i kdyby se to stalo, těžko uvěříme, že vstřelí více než dva hattricky. In urma cu doua sezoane Kane a marcat 25 goluri, dar a inscris un singur hat-trick, in urma cu doua sezoane marcand 21 reusite si tot un singur hat-trick. Specificam ca hat-trickul inseamna ca un jucator sa marcheze de minim 3 ori in partida. Daca va inscrie 4 sau mai multe goluri, se va considera ca a marcat un hat-trick in acel meci.
 
Další sázka, kterou vidíme docela bezpečně a která je na přijatelné úrovni, bude vítězná, pokud Arsenal skončí na konci sezóny v top 6. Pravděpodobnost, že se tak stane, je 1,25, takže je pro nás dost těžké uvěřit, že se „kanonýři“ nedostanou do top 6. Dokonce si myslíme, že skončí v top 4, ale míra rizika je o něco vyšší. || 563
 

La Liga

 
  • Datum zahájení: 18. srpna
Minulá sezóna byla jedinou z posledních 7, ve které Cristiano Ronaldo nevstřelil více než 30 gólů. Nyní si nemyslíme, že by Portugalci tuto chybu opakovali, zvlášť když tým opustil druhý střelec Realu Madrid v minulé sezóně Alvaro Morata. Takže očekáváme, že Ronaldo vstřelí v této sezóně La Ligy více než 31,5 gólu a.
 
5980f34754098_1501623111.jpg
Zdroj fotografie: www.yahoo.com
 

Bundesliga

 
  • Datum zahájení: 18. srpna
Lipsko bylo v minulé sezóně příjemným překvapením, ale nemyslíme si, že se tak stane nyní. Tým letos v létě posílil, ale přivedl některé hráče, jejichž jména nás neuchvátí, snad s výjimkou Brumy z Galatasaraye. Myslíme si, že v této sezóně bude bitva o titul mezi Bayernem Mnichov a Dortmundem alespoň do určité chvíle. Ale nevidíme, že by Lipsko zasahovalo do této bitvy.
 
5980f35ea192f_1501623134.jpg
Zdroj fotografie: www.dailymail.co.uk
 
Máme tedy tři návrhy sázek na Bundesligu. První a nejbezpečnější je ten, podle kterého Dortmund skončí před Lipskem, s kurzem 1,45, druhý, podle nás taky docela bezpečný , že Lipsko skončí mimo první 4, s kurzem 2,5, a třetí, podle kterého Dortmund skončí první, pokud vyloučíme Bayern Mnichov, zde je kurz 1,6.
 

Série A

 
  • Datum zahájení: 19. srpna
Soudě podle akvizic uskutečněných letos v létě, v sezóně 2017-2018 o titul budou bojovat Juventus a AC Milán a Neapol bude moci vstoupit do sboru. S vědomím, že Juventus má 6 po sobě jdoucích titulů, bychom byli v pokušení vsadit si, že šampion vyjde nyní, ale nebude to tak snadné, jak by se mohlo zdát, a proto upouštíme od nabízení tohoto tipu.
 
5980f374f1722_1501623156.jpg
Zdroj fotografie: www.dailymail.co.uk
 
Místo toho si myslíme, že AS Roma skončí na konci sezóny v top 4, pravděpodobnost, že se tak stane, je 1,5. Těžko se nám věří, že Inter Milán nebo Lazio, jediné, které by mohly ohrozit tým "vlků" (kromě tria Juventus, AC Milán a Neapol), proti AS Řím skončí. "Vlci" skončili v posledních 5 sezónách před těmito dvěma. Případně se můžeme vsadit, že AS Řím skončí výše než Inter, s kurzem 1,75.
 
Pokud byste umístili všech 5 tipů, které jsem výše zdůraznil, do této online sázkové kanceláře, konečný kurz na tiketu by byl 9,6. Je pravda, že některé kurzy jsou trochu vysoké, ale podle našeho názoru je to nejbezpečnější tiket. Nejriskantnější tip je u Ronalda, ale pouze pokud se v zimě pohybuje mimo Španělsko, což je docela těžké uvěřit.
 

Prokažte své dovednosti a nyní sázejte na 5 nejlepších šampionátů

 
Zdroj fotografií Feat .: www.fieldoo.com