Pariuri antepost Liga 2 Čeština

Pokud v 1. lize všechny kluby ještě přežijí, s deštěm, běda, v 2. lize je v této kapitole katastrofa. Pokud jsme tedy v minulé sezóně měli dvě série po 14 týmech, tato sezóna začala jedinou sérií po 20 týmech.
 

58dca7c7d82f5_1490855879.png

Z nich 4 vzdali boj na cestě, zjevně kvůli finančním problémům. Takže Falcons Pancota a ACS Berceni odstoupili v první části šampionátu, zatímco CSM Ramnicu Valcea a Unirea Tarlungeni s-au retras in pauza de iarna. Cele 4 sunt retrogradate automat, cea de-a cincea retrogradata parand sa fie Metalul Resita, care are 10 puncte in spatele ocupantei locului 15, Balotesti.
 
Tento víkend se odehraje 27. kolo z celkových 38, všechny zbývající týmy odehrají 23 nebo 24 zápasů z celkových 32. První dva umístění na konci sezóny postoupí do I. ligy, třetí bude hrát dva zápasy play-off s týmem na 12. místě v I. lize. Po 26 fázích má Juventus Bukurešť téměř jisté místo v první fázi rumunského fotbalu. Má náskok 9 bodů, ale také o jeden zápas méně než FC Brasov, který je na druhém místě.
 
|| Angličtina 546 Sepsi Sfantu Gheorghe, ocupantii pozitiei a treia také mají o jeden zápas méně než Brasovians. Tým Sepsi Sfantu Gheorghe byl založen teprve před 6 lety, toto je jeho první sezónou ve druhé lize. Sepsis následuje UTA Arad o dva body a CS Mioveni o 3 body, což má teoreticky hru navíc.
 

Kde najdeme sázky antepost?


Online dům 888sport je jedním z jediných, který nabízí sázky antepost Liga 2 Rumunsko. Ty označují vítěze druhé ligy, týmy, které postoupí přímo, ale také nejlepšího střelce soutěže. To znamená, že Juventus Bukurešť má 1,1 za vítězství v lize a 1,05 za přímý postup. Boj o druhé místo je podle našeho názoru mezi FC Brasov a Sepsi Sfantu Gheorghe, oba jsou kotováni s 2,75 v přímém postupu. UTA Batrana Doamna má stejnou propagační kvótu, takže CS Mioveni a Chindia Targoviste budou kotováni ve 4:00.
 
Z výše zmíněných 5 kapel, které bojují o druhé místo, má nejlepší heoretiku UTA a nejlepší útok CS Mioveni. Nemyslíme si, že by Chindia měla šanci na postup nebo alespoň na postup do play-off a do konce sezóny je čeká dost těžkých zápasů. Pro FC Brasov budou v následujících 5 etapách 4 výjezdy, nejtěžší proti Chindii Targoviste. Další zápas, který Brašov považoval až do konce za těžký, sehraje doma s Mioveni. Sepsi Sfantu Gheorghe odehraje dva těžké tripy s UTA ​​a Chindií, aby se v posledním kole potkal na vlastním hřišti s Miovenim. UTA bude hrát venku proti Juventusu na vlastním hřišti se Sepsi a Chindií, zatímco Mioveni, jak jsem uvedl výše, bude mít poměrně obtížný program, setkat se s Chindií na vlastním hřišti a venku na Brašovu a Sepsisu. Na závěr, Brašovci mají nejjednodušší program, alespoň teoreticky, zasluhují připisovat konzistentní částku na jejich přímou kvalifikaci.
 

Kdo je favoritem na získání titulu nejlepšího střelce?


Pokud jde o antepost sázky Liga 2 Čeština na střelce gólu, Bogdan Chipirliu je podle 888sport favoritem na zisk tohoto titulu s kurzem 2,00. Za hráčem Juventusu následují Attila Hadnagy (2,25) a Adrian Petre (4,00). Pořadí vede Chipirliu, který má na kontě 25 branek, z toho 9 z penalty, následuje Hadnagy, rovněž s 25 úspěchy, z toho 5 z penalty, a Adrian Petre s 22 brankami, z toho pouze dva z penalty. penaltový bod. Ale pozor, pouze minulý víkend Chipirliu skóroval 6krát. Místo toho od začátku roku Hadnagy skóroval v každé z 5 etap, celkový počet gólů je 7. Takže bychom uzavřeli sázku, podle které || | 568 Hadnagy va fi golgheterul ligii secunde in acest sezon.
 

Přihlaste se do 888sport a sázejte na druhou ligu