Pariuri diverse Maxbet

Téměř všechny domy online nabídnout jiné typy sázek než sportů. Jde o zábavu, ale také o světovou politiku.
 
Možná se ptáte, jakou roli hrají tyto nesportovní sázky v online kasinech. No, jejich úlohou je možná uživatele uvolnit, tento typ sázek je vytrhne ze sportovního světa, ale především přilákat lidi, kteří nechtějí sázet na sportovní, kasinové nebo pokerové hry, nebýt jejich tématem. jevy. V tomto článku se vyhneme politickým sázkám a zaměříme se na zábavu. Bookmaker, který nabízí dostatek různých sázek, je Maxbet nebo ocenění, jako jsou Oscary.
 
Tři takové akce se zaměřují na britské "The Voice", "Big Brother" a "The Jump". V Česká republika máme nebo jsme měli formát show "The Voice" a "Big Brother". Nevěříme však, že brzy převezmeme formát pořadu „The Jump“, kde některé celebrity z Velké Británie soutěží ve schopnosti provozovat různé zimní sporty. Nevíme, do jaké míry jste si vědomi vývoje této show, ale řekněme, že favoritem na vítězství v této show je Bradley Wiggins s kurzem 4,00, následovaný Louisem Smithem (4,5) a Jasonem Robinsonem (7,5 ). Názor diváků na jejich oblíbence pro tento pořad se však můžete dozvědět z netu.
 

5886fca28cefc_1485241506.jpg
( newstatesman)
 
Totéž můžete udělat pro The Voice a Big Brother. Nemá smysl ti teď říkat - nechci zkazit překvapení. Máme také kurzy na umístění soutěžícího v top 3 nebo na to, kdo bude Top New Star. Pokud jde o The Voice, první šanci vyhrát talentovou show má Mo Adeniran (6.00), následovaný Davidem Jacksonem (9.00), Jasonem Jonesem (11.0) a Jamiem Millerem, Jazmin Sawyers a Sarah Morgan, všichni tři s kvótou 13.0. Pokud si tato jména budete hledat na internetu, jistě v tomto pořadu najdete nějaké jejich výklady, můžete je porovnat.
 
Maxbet různé sázky na různá ocenění máme také 3. Jsou to Oscary, ceny BAFTA, dvě patřící do filmové oblasti, ale také cena udělovaná BBC za sportovní osobnost roku 2017 (ve Velké Británii). Pro ceny BAFTA a Oscary máte možnost najít různé předpovědi o vítězích na specializovaných stránkách. Co se týče cen BAFTA, favoritem na cenu za nejlepší film je La La Land, za nejlepšího herce Casey Affleck, za nejlepší herečku Emma Stone. Mahershala Ali má první šanci získat cenu za nejlepšího herce ve vedlejší roli, za nejlepší herečku ve vedlejší roli Violu Davis a za nejlepší režii Damiena Chazelleho. Pokud jde o Oscary, Maxbet má stejné kategorie jako ceny BAFTA, přičemž oblíbené jsou identické.
 
5886fcb74a089_1485241527.jpg
( hellomagazine)
 
Nyní přejdeme ke sportovní osobnosti Velké Británie roku 2017, je jistě těžké předvídat, co to bude, vzhledem k tomu, že od roku 2017 neuplynul ani měsíc. Maxbet dává jako favorita Anthonyho Joshuu, boxera, který má na kontě 18 vítězství z tolika hry a držení pásu těžké váhy. Joshua má hodnocení 3,75, následuje Andy Murray, aktuální světová jednička v mužském tenise s kurzem 6,00. Následují Ben Ainslie (11,0), Lewis Hamilton (12,0), Mo Farah, Johanna Konta a Rory McIlroy. Pokud mluvíme striktně o roce 2017, toto ocenění by měli dostat Andy Murray nebo Lewis Hamilton, spíše by se měli držet druhého. V roce 2016 cenu vyhrál Andy Murray, kterého následovalo několik sportovců, kteří vystoupili na olympijských hrách v Riu.
 
Feat .: blogsolute