Pariuri EURO 2020 Golgheteri

Nabídky sázkových kanceláří před velkým turnajem, jako je EURO 2020, jsou poměrně bohaté. Již nyní si můžete vsadit na vítěze mistrovství Evropy, na jednoho z finalistů nebo na vítěze skupiny.

Sázky na střelce EURO 2020 (2021) jsou velmi oblíbené a budeme o nich diskutovat v tomto článku.

Jaké typy sázkových kanceláří nabízejí online operátoři? = Na velkých turnajích, jsou k dispozici speciální sázky, pokud jde o hráče. Na EURO 2021 mohou sázející vsadit na:

La turneele importante, sunt cateva pariuri speciale disponibile, in ceea ce priveste jucatorii. Pentru EURO 2021, pariorii pot miza pe:

  • Střelec turnaje
  • Nejlepší střelec národního týmu
  • Celkový počet gólů vstřelených konkrétním hráčem

Zpočátku byly nabízeny pouze první dvě možnosti, ale s blížícím se turnajem se nabídka zlepšila. Ti, kteří vsadili před oznámením losů, těžili z vyšších kurzů. Bookmaker stejně jako zákazník nemůže dopředu vědět, který hráč bude hrát finálový turnaj. Harry Kane je v současnosti oblíbencem online operátorů.

Nejoblíbenější střelci EURO 2020

I když losy ještě nejsou 100% oznámeny, bookmakeři tuší závod o titul nejlepšího střelce, přičemž berou v úvahu nejzdatnější hráče z Evropy.

Top 4 nu se schimba, deoarece toate casele de pariuri ii considera favoriti pe Kane, Mbappe, Lukaku si Ronaldo. 

Harry Kane

Pro útočníka Tottenhamu je EURO 2020 třetím velkým turnajem. Kane se na EURO 2016 nepřihlásil, ale na MS 2018 se stal se 6 úspěchy nejlepším střelcem.

V kvalifikaci mistrovství Evropy Kane skóroval 12krát a byl nejlepším střelcem v přípravných zápasech. Kromě toho se Harry Kane již zapsal do Top 6 nejlepších střelců v historii Anglie, s 6 góly, které zbývá od Michaela Owena.

Kylian Mbappe

Mladý útočník PSG láme rekord za rekordem. Kylian debutoval na závěrečných turnajích, na mistrovství světa v Rusku, kde skóroval 4x v 7 zápasech. V kvalifikaci na mistrovství Evropy skóroval Mbappe 3x, ale odehrál jen 5 zápasů.

Francie plánuje zopakovat úspěch z roku 2018 a Kylian chce Zlatý led na EURO 2020.

Romelu Lukaku

Ve věku 27 let se útočník Interu již stal nejlepším střelcem v historii belgického národního týmu se 49 vstřelenými brankami v 83 zápasech. Fotbalista se zúčastnil dvou mistrovství světa (2014 a 2018) a EURO 2016 a vstřelil celkem 7 gólů.

Belgie byla nejofenzivnějším týmem v přípravných zápasech se 40 góly, Lukaku byl nejlepším střelcem se 7 úspěchy.

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo může díky svému věku soutěžit v jedné z posledních mezinárodních soutěží své kariéry . Statistiky CR7 vypadají neuvěřitelně, pokud jde o národní tým: 103 gólů ve 173 zápasech. Světový rekord, který patří Íránci Ali Daei (109), by mohl být překonán na EURO 2020.

Cristiano je jediným favoritem, který byl na posledních dvou evropských šampionátech v top 10.

Robert Lewandowski

Nezapomínejme na střelce gólů posledních let v evropském fotbale - Lewandowskiho - toho, kdo se vyvíjí neuvěřitelně v Bayernu Mnichov a polském národním týmu. Poláci však na závěrečných turnajích nezáří, skupinovou fázi prošli až v roce 2016.

Lewandowski skóroval 6krát v předkole EURO 2020. Pokud se Polsku podaří dosáhnout nejvyšších příček soutěže, pak Lewa mohl mít šanci na Golden Ice.

Tipy

Druhého turnaje v řadě se zúčastní 24 národních týmů. Tento formát přidal pouze novou fázi soutěže, osmifinále. Jak již bylo řečeno, můžete si prostudovat statistiky a analyzovat sázky na vstřelení gólů EURO 2021. | 908

  • In doar unul dintre ultimele 7 turnee, golgheterul a fost dat de echipa castigatoare (David Villa, Spania, 2008).
  • Nejlepším střelcem předchozího vydání (EURO 2016) byl Antoine Griezmann se 6 góly.
  • Pouze dvakrát od roku 1996 a do dnešního dne se stalo, že není ani jeden střelec. V roce 2000 se o trofej podělili Patrick Kluivert a Savo Miloševič a v roce 2012 vstřelilo 6 hráčů 3 góly.
  • Ve 3 z posledních 6 Evropanů se hráč hostitelské země stal střelcem gólu. Rozhodující zápasy EURO 2020 se odehrávají v Anglii.
  • EURO 2020 je prvním kontinentálním turnajem, který používá systém VAR. Proto je třeba počítat i s vykonavateli trestů.