Pariuri Final Four Euroliga 2016-2017

Uskuteční se od 19. do 21. května v hodin Istanbulské finále Čtvrtý ročník 60. ročníku Euroligy, zúčastněných týmů jsou Real Madrid, CSKA Moskva, Fenerbahce a Olympiacos.
 
Real Madrid, CSKA Moskva, Olympiacos, Panathinaikos, Fenerbahce, Anadolu Efes, Baskonia a Darussafaka se kvalifikovaly do základní části. Ve čtvrtinách se hrálo systémem „nejlepších z 5 zápasů“. Fenerbahce tak porazilo Panathinaikos 3:0, stejné skóre zaznamenali i CSKA Moskva a Baskonia. Real Madrid potřeboval 4 zápasy, aby porazil Darussafaku, zatímco Olympiacos potřeboval rozhodující zápas, aby porazil Anadolu Efes.
 

Kdo vyhrál titul v minulé sezóně?


Semifinále se uskuteční 19. května mezi Fenerbahce a Real Madrid, respektive Fenerbahce a Olympiacos, zatímco malé i velké finále se bude hrát 21. května. Ze 4 týmů se do Final Four dostaly pouze Fenerbahce a CSKA Moskva a v minulé sezóně, kdy soutěž vyhrálo CSKA Moskva po finále ve finále s Fenerbahce. Byly tam dva zcela odlišné poločasy, turecký tým se v posledním čtvrtletí zázračně zotavil, zotavení, které se nakonec ukázalo jako zbytečné.
 
591c112e878c0_1495011630.jpg
Zdroj fotografie: www.euroleague.net
 

Real Madrid je nejoznačovanějším týmem ze 4


Kromě vítězství v Eurolize v minulé sezóně CSKA Moskva vyhrála tuto trofej 6krát, i když 4 z posledních vítězství přišla před rokem 1975. Také moskevský tým hrál další 6 finále, které prohrál.
 
Místo toho Real Madrid vyhrál Euroligu 9krát, naposledy v sezóně 2014-2015. Byla to první trofej získaná v této soutěži za posledních 20 let. Z evropských soutěží, které stále existují, řekněme, že Real Madrid také vyhrál EuroCup v sezóně 2006-2007.
 
Pokud jde o Fenerbahce a Olympiacos, turecký tým se dostal do finále, které prohrál v sezóně 2015-2016, takže předchozí ročník skončil na 4. místě. Olympiacos vyhrál Euroligu 3x: sezóny 1996-1997, 2011-2012 a 2012-2013. Řecký tým hrál také finále, které prohrál, ještě 4krát, naposledy v letech 2014-2015.
 

Co je nejoblíbenější ze sázkových kanceláří?


Bezpochyby nejbohatší nabídku na Eurolize najdete u bookmakera Betano. Na každé páteční semifinále máme k dispozici 106 sázek. Můžeme také vsadit na celkový počet bodů jednoho z týmů, na vítězný rozdíl, který tým dosáhne X bodů jako první v každém čtvrtletí (sázku, kterou najdete pouze zde ), vítěz první čtvrtiny a sudý způsob, jakým bude vstřelen první koš v zápase (trestný hod, 2 body, 3 body).
 
Kromě běžných sázek máme také některé sázky antepost. Mezi nimi jsou samozřejmě i vítězové soutěže. Favoritem na trofej je tedy Fenerbahce s kurzem 2,75, těsně následované CSKA Moskva (2,9). Na třetím místě v čele preferencí je Real Madrid, tým, který skončil první v základní části, s kurzem 4,35. Bylo by překvapením, kdyby Olympiacos vyhrál trofej s Betano sázením v 8:00.
 
Kromě sázek na vítěze Betano nabízí také kurzy na týmy, které se střetnou ve finále, a také na vítězný tým. Nejnižší kurz (4,00) odpovídá sázce, že do finále postoupí Fenerbahce a CSKA Moskva a vyhraje turecký celek. Máme také možnost vsadit si na MVP (nejlepšího hráče) tohoto Final Four. Favoritem pro ocenění MVP je Bogdanovic s hodnocením 3,25, následovaný Llull (5,00), De Colo (5,5) a Teodosic (6,5).
 
Nejsou to ale jediné speciální sázky, které Betano nabízí. Ostatní cílí na nejlepšího střelce tohoto Final Four, zde je Bogdanovic uváděn pouze se čtvrtou šancí, hráč v duelu, který získá nejvíce bodů (head2head), nejméně 30 sázek spadajících do této kategorie, sázky na nejlepšího zotavitele, nejlepší v rozhodujících přihrávkách a hráč s nejvíce 3bodovými koši. Takové sázky najdeme i pro celý tým, nejen pro hráče. Dva zajímavé typy sázek nám dávají možnost předvídat, zda některý tým dosáhne hranice 100 bodů v tomto Final Four nebo počtu úspěšných 3bodových hodů týmu. Betano má také další speciální sázky, které vám umožníme objevit sami.
 
A aby bylo vše dokonalé, upřesněme, že všechny 4 zápasy ve Final Four lze sledovat živě na Betano, Páteční semifinále od 18:30, respektive 9:00: 30 hodin večer Tato velkorysá nabídka od Betano, nejlepší na sázkařském trhu, jistě přiměje mnoho basketbalových fanoušků uzavřít alespoň jednu sázku na každý ze 4 zápasů a/nebo jeden antepost.
 
Zaregistrujte se nyní a vsaďte si na nejbohatší nabídku ve Final Four nabízenou bookmakerem v Česká republika >>>
 
Zdroj fotografií Feat .: www.wikipedia.org