Pariuri optimi Europa League 2016-2017

Astra Giurgiu se nekvalifikovala do osmé Evropské ligy, ale máme v ní dva týmy kterou Rumuni hrají v této fázi, která, jak doufáme, půjde co nejdále.
 
Jde o Anderlecht, kapelu, kde hrají Nae Stanciu a Alex Chipciu, ale také o Rostov, kde hraje Andrei Prepelita. Samozřejmě máme také AS Řím v osmém kole, tým, na který má Bogdan Lobont nárok, Rumun se objevil pouze 53 minut za poslední 4 sezóny a těch ve dvou přátelských zápasech.
 

58bfb64065733_1488959040.jpg
Zdroj fotografie: www.romaniatv.net
 
Anderlecht je jedním ze 3 belgických týmů, které vstoupily do osmifinále Evropské ligy. V šestnáctce dramaticky porazila tým trenéra Mircea Lucescu, Zenit Petrohrad. Anderlecht tak po domácím vítězství 2:0 prohrál venku 1:3, kvalifikační gól padl v prodloužení zápasu. A při losování měl Anderlecht štěstí, soupeřem v osmé Evropské lize byl APOEL Nikósie.
 
Naopak Rostov, který ve skupinách Ligy mistrů historicky vyhrál nad Bayernem Mnichov, po domácím vítězství 4:0 a dvoubrankové remíze v osmifinále Evropské ligy snadno vyřadil pražskou Spartu. jít. Při losování měl Rostov velkou smůlu a narazí na hlavního favorita soutěže Manchester United. Vždy ale můžete očekávat, že tým Premier League založí rezervu nebo bude hrát v Evropské lize se sníženou kapacitou.
 
thumb_58bfb729610e9_1488959273.jpg Zdroj fotografie: www. reddevilarmada.com
 

Jaké jsou nejzajímavější zápasy Evropské ligy?


Sázková kancelář Winmasters vidí zápasy, ve kterých jsou dva nejnevyrovnanější ruské týmy v prvním kole. Favorité jsou samozřejmě soupeři. Rostov má tedy na vítězství kurz 5,00 a Manchester United 1,68, zatímco v utkání Celty Vigo s Krasnodarem má na vítězství španělský tým kurz 1,65 a ruský 5,75. Naopak nejvyrovnanější je zápas mezi APOEL Nikósie a Anderlecht, domácí mají na výhru kurz 2,7 oproti 2,65 hostů. Pokud jde o dvojité rukávy, zdaleka nejvíce nevyvážený je ten mezi Rostovem a Manchesterem United, zatímco nejbližší, podle sázkové kanceláře Winmasters, se bude hrát mezi Schalke a Monchengladbach, dvě německé formace, které mají stejný kurz při kvalifikaci: 1.9. Další zajímavá dvojkola osmifinále Evropské ligy se odehrají mezi Lyon a AS Řím, Gent a Genk, respektive Olympiakos a Besiktas. Předpovědi většiny zápasů prvního kola lze nalézt v sekci ‘’ tiket dne ’’.
 

Jací jsou hlavní favorité na vítězství v soutěži?


Pokud jde o sázky na postup, Manchester United je velkým favoritem s kurzem 2,75. V předvedené formě v Premier League ale nechápeme, proč mají „rudí ďáblové“ na zisku trofeje tak malý podíl. Nezapomínejme také, že ze skupin Evropské ligy se Manchester United kvalifikoval až v poslední fázi a skončil na druhém místě. Nakonec tým, který trénuje José Mourinho, následují AS Řím (6,00), Celta Vigo (11,0), Lyon (12,0) a německé týmy Schalke a Monchengladbach, oba s kurzem 13,0 na zisk trofeje. Stanciu a Chipciuův tým, Anderlecht, začíná s desátou šancí na trofej s kurzem 29,0, zatímco tým Andrei Prepelity, Rostov, začíná s předposlední šancí s kurzem 61,0.
 
Zaregistrujte se u Winmasters a vsaďte si na vítěze Evropské ligy >>>
 
Všimněte si, že pokud zaškrtneme možnost Každým způsobem pokud jde o vítěze trofeje, vyhrajeme a pokud námi vybraný tým bude ve finále poražen, kurz || | 574 fiind insa impartita la 3. Budeme mít tedy dvě sázky, jednu vyhrajeme, pokud vybraný tým vyhraje trofej, a jednu, pokud tým dosáhne finále. Pokud vyhraje finále, vyhrajeme také sázku na každý způsob. Pokud například vsadíme 25 lei na AS Řím, že vyhraje trofej, a to se stane, vyhrajeme 150 lei. Pokud však zaškrtneme možnost Každá cesta, náš vklad se zdvojnásobí a vyhrajeme 66,75 lei, pokud AS Řím vypadne ve finále. Pokud vyhraje soutěž, vyhrajeme my, v našem tahu, 150 + 66,75 = 216,75 lei.
 
Source feat .: www.focus.de